Relacja z Drzwi Otwartych w Platanowym Parku - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Relacja z Drzwi Otwartych w Platanowym Parku
Data publikacji: 30.06.2015

W sobotę 27 czerwca otworzyliśmy drzwi na Leśnej 19-21! Okazją do zaproszenia gości na budowę było zakończenie kolejnego etapu inwestycji: zamknięcie stanów surowych budynków. Budynek przy Leśnej 21 pokrywa już częściowo elewacja, wydłużyła się nowa ulica Leśna, oddaliśmy do użytku chodnik wzdłuż ulicy Dwernickiego i nowoczesny plac zabaw przy Leśnej 19.


.


Przede wszystkim jednak, pochwalić chcieliśmy się mieszkaniem pokazowym, wykańczanym w pocie czoła przez ostatnie tygodnie. Na fantastyczny efekt końcowy wpłynęła nie tylko nasza praca, ale całej grupy naszych partnerów uczestniczących w projekcie: IN LOFT, Hydropol, Globart, VOX, Bydgoskie Meble. Dziękujemy Wam za wsparcie!


.
.


Drzwi otwarte rozpoczęły się o godzinie 11.00 symbolicznym wkopaniem pierwszych platanów na nowym osiedlu Platanowy Park. Ojcami chrzestnymi pierwszego z nich są Rafał Jerzy i Sławomir Winiecki - Prezes i Wiceprezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., drugiego zaś Jacek Kazubowski i Andrzej Witkowski - Zarząd CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. Będziemy obserwować, który platan szybciej urośnie :)


.
.


O godzinie 13.00 wręczyliśmy nagrody zwycięzcom konkursu prowadzonego na Facebooku CDI Konsultanci Budowlani. Uczestnicy konkursu zdobyli łącznie niemal 1000 polubień, zacięta walka trwała do ostatnich chwil. Zwycięzca otrzymał dwuosobowy voucher na pobyt w wybranym hotelu sieci Focus Hotels, zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymali kupony zakupowe do sklepów EKOzakupy.pl. Wszyscy uczestnicy dostali także zestawy wakacyjnych upominków od CDI Konsultanci Budowlani.


.


.


Specjalną atrakcją dla dzieci był otwarty specjalnie na ten dzień nowoczesny plac zabaw, na którym czas umilali animatorzy organizując zabawy i konkursy z nagrodami. Tego dnia z Leśnej 19-21 nikt nie wyszedł z pustymi rękami.


.
.


Drzwi Otwarte były świetną okazją dla wszystkich zainteresowanych do obejrzenia mieszkania pokazowego, ale także do wejścia wraz z pracownikiem CDI do innych części budynków. Nasi doradcy przeprowadzili kilkadziesiąt rozmów z Klientami opowiadając o szczegółach inwestycji. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy tego dnia odwiedzili Leśną 19-21 byli usatysfakcjonowani.


.


.


Aby obejrzeć więcej zdjęć z Drzwi Otwartych w Platanowym Parku zapraszamy na stronę spółki CDI:
.