Webinar 'Jak analizować sprawozdania finansowe grup kapitałowych' na przykładzie GK IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Webinar 'Jak analizować sprawozdania finansowe grup kapitałowych' na przykładzie GK IMMOBILE
Data publikacji: 04.12.2018

Skuteczna analiza grupy kapitałowej wymaga zrozumienia z czego się ona składa i niuansów poszczególnych podmiotów, które do niej należą. Niemałe wyzwanie stanowi też umiejętność analizy tego, co i jaki ma wpływ na poziomie całej grupy. O tym, na przykładzie Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. opowiedzą podczas webinaru edukacyjnego redaktorzy Strefy Inwestorów. Darmowy webinar odbędzie się już we wtorek, 11 grudnia 2018 r. o godz. 14:00.

Grupa Kapitałowa to szczególny rodzaj spółki. Składa się na nią wiele firm, często działających w różnych branżach. To dla inwestora szansa na dywersyfikację ryzyka i dodatkowy zysk, jeśli wszystkie podmioty w grupie dynamicznie się rozwijają. Korzyścią są z pewnością także potencjalne synergie przychodowe i kosztowe. Z drugiej jednak strony to także spore wyzwanie.[button link="https://events.genndi.com/register/169105139238471737/d82349f098" type="big" color="black" newwindow="yes"] Zarejestruj się na webinar 'Jak analizować sprawozdania finansowe grup kapitałowych - na przykładzie GK IMMOBILE'[/button]Na spotkanie wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja na portalu Strefa Inwestorów. Obowiązuje limit 500 miejsc, więc zalecane jest zajęcie swojego kilkanaście minut wcześniej.