Profil na bankierze

Sławomir Winiecki

Sławomir Winiecki jest Wiceprezesem Zarządu spółki Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. (dawniej: MAKRUM S.A.) od maja 2011 r.
 
Posiada wykształcenie wyższe, inżynier. Studiował na Wydziale Budownictwa Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy (2003 r.) na kierunku Zarządzanie i Marketing w Organizacjach Gospodarczych.
 
W latach 1994-1997 pracował przy projektach budownictwa przemysłowego w Przedsiębiorstwie Modernizacyjno – Budowlanym TECHMA-BUD Sp. z o.o. w Bydgoszczy. Następnie nadzorował oraz koordynował projekty w BUD-STAL S.A. (1997-1998), był Kierownikiem Projektu w Bydgoskim Przedsiębiorstwie Budowlanym INVEST-PARK Sp. z o.o. oraz Dyrektorem Działu Zarządzania Inwestycjami w Przedsiębiorstwie Budowlanym w Bydgoszczy (2002 – 2004 r.). W latach 2000-2002 prowadził własną działalność gospodarczą – założył firmę budowlaną w ramach realizacji inwestycji mieszkaniowo–handlowo–usługowych oraz biurowych.Od czerwca 2004 r. do maja 2013 r. Sławomir Winiecki zajmował stanowisko Prezesa Zarządu w spółce CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. w Bydgoszczy (dawniej: Euroinwest CDI Sp. z o.o. ).
 
W okresie od września 2008 r. do kwietnia 2011 r. był Członkiem Rady Nadzorczej MAKRUM S.A. Od sierpnia 2011 r. jest Wiceprezesem Zarządu MAKRUM DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Poznaj innych Członków Zarządu:

Rafał Jerzy

Prezes Zarządu 
Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A.

Rafał Jerzy

Prezes Zarządu Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A....
{node.properties.title

Piotr Fortuna

Członek Zarządu 
Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A.

Piotr Fortuna

Członek Zarządu Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A....
{node.properties.title
Umów się na spotkanie