Newsletter - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Newsletter

Newsletter Inwestora - PAŹDZIERNIK 2023

W lipcowym newsletterze podsumowujemy wydarzenia z minionego miesiąca: przede wszystkim publikację szacunkowych wyników za I półrocze spółek Grupa Kapitałowa IMMOBILE, Atrem oraz PJP Makrum, a także naszą ekspansję w social mediach i nowe inicjatywy naszych spółek. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Newsletter Inwestora - WRZESIEŃ 2023

We wrześniowym newsletterze podsumowujemy sezon publikacji wyników za I półrocze bieżącego roku naszych spółek notowanych na GPW: Atremu, PJP Makrum oraz Grupy Kapitałowej IMMOBILE. W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca. Zapraszamy do lektury!

Newsletter Inwestora - SIERPIEŃ 2023

W sierpniowym newsletterze piszemy o najważniejszych wydarzeniach z minionego miesiąca: przede wszystkim publikacji wyników za I półrocze spółki Atrem oraz wycenach Atremu, PJP Makrum oraz Grupy Kapitałowej IMMOBILE, sporządzonych przez BM Santander. Tradycyjnie prezentujemy nowe inicjatywy naszych spółek. W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca. Zapraszamy do lektury!

Newsletter Inwestora - LIPIEC 2023

W lipcowym newsletterze podsumowujemy wydarzenia z minionego miesiąca: przede wszystkim publikację szacunkowych wyników za I półrocze spółek Grupa Kapitałowa IMMOBILE, Atrem oraz PJP Makrum, a także naszą ekspansję w social mediach i nowe inicjatywy naszych spółek. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Newsletter Inwestora - CZERWIEC 2023

W czerwcowym newsletterze podsumowujemy wydarzenia z minionego miesiąca: informujemy o dywidendzie we wszystkich trzech spółkach giełdowych Grupy, chwalimy się nowym rekordem walnego zgromadzenia akcjonariuszy oraz sukcesami naszych spółek. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Newsletter Inwestora - MAJ 2023

W majowym newsletterze podsumowujemy kolejne publikacje sprawozdań okresowych - tym razem wyników kwartalnych, chwalimy się nowym rekordem walnego zgromadzenia akcjonariuszy oraz sukcesami naszych spółek. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Newsletter Inwestora - KWIECIEŃ 2023

W kwietniowym newsletterze podsumowujemy udany sezon publikacji wyników rocznych naszych spółek oraz informujemy o akwizycjach jakie pojawiły się w sektorze przemysłowym oraz modowym Grupy. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Newsletter Inwestora - MARZEC 2023

W marcowym newsletterze otwieramy sezon publikacji wyników rocznych od spółki Atrem, informujemy o najnowszych podpisanych umowach oraz o nowych spółkach, które właśnie dołączyły do Grupy za sprawą akwizycji ze strony PJP Makrum. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Newsletter Inwestora - LUTY 2023

W lutowym newsletterze prezentujemy nowe podmioty w portfolio Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz tradycyjnie informujemy o prowadzonych, ukończonych lub nowych projektach. Obowiązkowo także podsumowujemy najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Newsletter Inwestora - STYCZEŃ 2023

W styczniowym newsletterze informujemy o szacunkowych wynikach za miniony rok naszych trzech spółek notowanych na GPW, tradycyjnie o najważniejszych kontraktach, a także o pojawieniu się nowego podmiotu z sektora modowego w portfolio Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Obowiązkowo także podsumowujemy najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.