Akcje vs. obligacje. Co się opłaca? – Akcje bez tajemnic #4 📈 - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Akcje vs. obligacje. Co się opłaca? – Akcje bez tajemnic #4 📈
Data publikacji: 13.08.2021W nowej serii w ramach vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE! ‘Akcje bez tajemnic’ prowadzimy rozmowy o inwestowaniu, giełdzie i pieniądzach. Nowa seria to kompendium wiedzy o rynku kapitałowym. Postaramy się aby nie zabrakło tu treści zarówno dla początkujących adeptów rynku, jak i dla doświadczonych inwestorów. W kolejnym odcinku rozmawiamy o akcjach i obligacjach. Co bardziej się opłaca?Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE z rynkiem i akcjonariuszami już od ponad roku. W pięćdziesiątym czwartym odcinku, a czwartym z serii Akcje bez tajemnic, Mikołaj Jerzy i Piotr Kulessa zaprosili Remigiusza Iwana - twórcę i redaktora dwóch serwisów o tematyce inwestycyjnej: 'Portalu Analiz' oraz 'Rynku Obligacji'. Nasz gość opowiedział o tym jak pisanie o inwestowaniu stało się jego sposobem na życie, jaką obrał strategię inwestowania i dlaczego tak bliskie stały się mu obligacje. W co się opłaca inwestować? Czy wybrać akcje czy obligacje? O plusach i minusach tych dwóch instrumentów dyskutujemy w najnowszym odcinku. Zapraszamy!

👉 Tematy odcinka:

0:00 Jak pisanie o inwestowaniu stało się sposobem na życie?

5:41 Akcje vs. obligacje - w co opłaca się inwestować?Materiał ma charakter informacyjno-edukacyjny, wszelkie zawarte w nim treści są wyrazem osobistych poglądów osób w nim uczestniczących i nie powinny stanowić podstawy podejmowania decyzji inwestycyjnych. Materiał nie stanowi “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715), ani “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku).

Wybierz INFLUENCERA którego mamy zaprosić do kolejnych odcinków ➡Akcji bez tajemnic⬅❕❕❕ Czekamy na komentarze z propozycjami Waszych autorytetów z którymi porozmawiamy o inwestowaniu, giełdzie i pieniądzach, nie zawsze się zgadzając! 👉🗣📈NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.