Podcast - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Podcast

Osiedle Rabatki i reportaż o patodeweloperce. IMMOraport odc. 45

Jak wygląda sytuacja segmentu modowego Grupy Kapitałowej Immobile? W 44. odcinku IMMOraportu prezes Rafał Jerzy oraz członek zarządu Mikołaj Jerzy opowiedzieli o restrukturyzacji segmentu i przedstawili podejście Grupy do branży modowej.

Segment modowy GKI, podatek od najmu i equity culture. IMMOraport odc. 44

Jak wygląda sytuacja segmentu modowego Grupy Kapitałowej Immobile? W 44. odcinku IMMOraportu prezes Rafał Jerzy oraz członek zarządu Mikołaj Jerzy opowiedzieli o restrukturyzacji segmentu i przedstawili podejście Grupy do branży modowej.

Wyniki GKI w I kwartale 2024. IMMOraport odc. 43

Dla Grupy Kapitałowej Immobile I kwartał jest zazwyczaj najsłabszym w roku. O tym, co nam mówi najnowsze sprawozdanie finansowe, opowiedzieli prezes GKI Rafał Jerzy oraz dyrektor finansowy i członek zarządu Piotr Fortuna.

Dopłaty do kredytów, wyniki Atremu i Portal Analiz. IMMOraport odc. 42

Dopłaty do kredytów, wyniki Atremu i Portal Analiz. IMMOraport odc. 42

Czy produkcja maszyn w Polsce ma sens? IMMOraport odc. 41

Grupa Przemysłowa PJP Makrum zanotowała wzrost przychodów, ale wynik za I kwartał 2024 jest ujemny. Członkowie zarządu spółki opowiedzieli o wynikach i perspektywach w poszczególnych segmentach i liniach produktowych. Rozmawialiśmy więc o budownictwie i przemyśle, w tym systemach przeładunkowych, platformach parkingowych, maszynach krusząco-mielących i wyposażeniu magazynów. W drugiej części programu odpowiedź na pytanie, czy produkcja maszyn w Polsce ma sens.

Odbierzniespodzianke.pl - Grupa Kapitałowa Immobile ze specjalną ofertą dla akcjonariuszy, klientów i pracowników

Innowacyjny pomysł GKI na zbudowanie trwałej relacji z akcjonariuszami, klientami oraz pracownikami intensywnie się rozwija. Program odbierzniesopodzanke.pl cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników i oferuje coraz więcej korzyści

Zapraszamy na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej Immobile

21 czerwca w restauracji La Rosa odbędzie Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej Immobile. To jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce.

"Spółka inna niż wszystkie" - rozmowa o GKI na kanale FXMAG

W ostatnich tygodniach członkowie zarządów spółek Grupy Kapitałowej Immobile wystąpili w programach kilku giełdowych youtuber'ów. Dzięki materiałom wideo można lepiej poznać spółki.

Podsumowanie kwietnia w Grupie Kapitałowej Immobile

Zapraszamy do obejrzenia skrótowego, dwuminutowego podsumowania kwietnia w Grupie Kapitałowej Immobile.

Rusza sprzedaż mieszkań na Osiedlu Uniwersyteckim. IMMOraport odc. 38

Ruszyła sprzedaż mieszkań III etapu Osiedla Uniwersyteckiego w bydgoskim Fordonie. To jedna z trzech inwestycji realizowanych przez CDI Konsultanci Budowlani, część Grupy Kapitałowej Immobile. W programie wyjaśniliśmy też zasady dwóch naszych usług: "stare mieszkanie na nowe" oraz "mieszkanie pod klucz". Wiceprezes GKI Sławomir Winiecki oraz wiceprezes CDI KB Andrzej Witkowski rozmawiali też o sytuacji na rynku nieruchomości i “betonowym złocie”.