Co zrobimy z Robertem Słuszczakiem, przetarg na tłocznie, analiza Atremu – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Co zrobimy z Robertem Słuszczakiem, przetarg na tłocznie, analiza Atremu – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 04.09.2020

Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE – cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W siódmym odcinku rozmawiamy o tym co zrobimy z Robertem Słuszczakiem, o przetargu na tłocznie i analizie Atremu.Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Poprowadzą je każdorazowo osoby związane z Grupą Kapitałową IMMOBILE. W siódmym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się Mikołaj Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki oraz członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna. Grono to odniosło się do video Roberta Słuszczaka prezentującego zakład produkcyjny PJP Makrum po modernizacji, 'tłoku na tłoczniach Baltic Pipe' oraz analizy Atremu przez Portal Analiz.

Tematy podejmowane w nagraniu:0:45 – co zrobimy z Robertem Słuszczakiem?

6:40 – przetarg na tłocznie Baltic Pipe

9:20 – analiza Atrem S.A. Portalu Analiz

12:30 - odpowiedzi na pytania słuchaczyBohaterzy odcinka:Video Roberta Słuszczakahttps://www.pb.pl/tlok-przy-tloczniach-dla-baltic-pipe-1000802https://portalanaliz.pl/analiza/161/Atrem---wyniki-pierwszego-p%C3%B3%C5%82rocza-2020Poprzednie odcinki: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.