Cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - utrata znaczącego akcjonariusza, pranie bonów turystycznych - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - utrata znaczącego akcjonariusza, pranie bonów turystycznych
Data publikacji: 14.08.2020

Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE - cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Tematem czwartego odcinka podcastu jest m.in. utrata znaczącego akcjonariusza oraz 'pranie' bonów turystycznych.Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Poprowadzą je każdorazowo osoby związane z Grupą Kapitałową IMMOBILE. W czwartym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się wiceprezes Sławomir Winiecki oraz członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna, a dyskusję moderuje Mikołaj Jerzy. Grono to odniosło się do szczegółów związanych z opuszczeniem akcjonariatu jednej ze spółek Grupy przez znaczącego akcjonariusza oraz nowego zjawiska prania bonów turystycznych przez hotele.

Tematy podejmowane w nagraniu:2:00 - Atrem S.A., komunikat znaczącego akcjonariusza7:00 - bon turystyczny, czy jesteśmy jego beneficjentem? / zjawisko prania bonów18:25 - omówienie wątków na forumBohaterzy odcinka:http://www.atrem.pl/https://www.focushotels.pl/

Poprzednie odcinki: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.