Czat inwestorski z Zarządem Grupy Kapitałowej IMMOBILE i Strefą Inwestorów! - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Czat inwestorski z Zarządem Grupy Kapitałowej IMMOBILE i Strefą Inwestorów!
Data publikacji: 01.06.2018

Serdecznie zapraszamy do śledzenia i aktywnego udziału w czacie inwestorskim Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Spółkę reprezentować będzie Zarząd, a rozmowa odbędzie się na łamach najpopularniejszego portalu dla fascynatów rynku kapitałowego - Strefy Inwestorów.

Czat inwestorski to spotkanie spółki z inwestorami, organizowane za pośrednictwem internetu. Uczestnicy czatu zadają pytania, a przedstawiciele spółki na nie odpowiadają. Czat inwestorski to prawdopodobnie najlepsza metoda interaktywnej komunikacji spółki z inwestorami. Z jednej strony, pozwala inwestorom z całej Polski, a nawet z całego świata zadać pytania przedstawicielom spółki. Z drugiej strony, spółka ma możliwość kontaktu z inwestorami i przekazania w ten sposób najważniejszych informacji i zwrócenia uwagi na najważniejsze kwestie.[button link="https://strefainwestorow.pl/czaty-inwestorskie/20180605/grupa-kapitalowa-immobile" color="silver" newwindow="yes"] Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie[/button]Grupę Kapitałową IMMOBILE reprezentować będą: Rafał Jerzy - Prezes Zarządu, Sławomir Winiecki - Wiceprezes Zarządu oraz Piotr Fortuna - Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy. Już teraz można przesyłać pytania do Zarządu:

Czat inwestorski rozpocznie się we wtorek, 5 czerwca, o godzinie 13:00. Strefa Inwestorów umożliwia wcześniejsze zadawanie pytań, więc już od tej chwili każdy może przesłać zapytanie o nurtujące go kwestie związane ze spółką, a we wtorek zasiąść przed ekranem komputera, odebrać odpowiedź i śledzić kwestie poruszane przez innych uczestników, bądź poprowadzić dyskusję z wybranym reprezentantem spółki. Zapis czatu po spotkaniu, zostanie udostępniony na łamach Strefy Inwestorów oraz w mediach Grupy Kapitałowej IMMOBILE.Więcej na temat czatu na portalu Strefa Inwestorów: https://strefainwestorow.pl/artykuly/czaty-inwestorskie/20180530/grupa-kapitalowa-immobile-wyniki-i-kwartal