GK IMMOBILE i innowacyjne parkingi MODULO na konferencji Skuteczny Inwestor - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

GK IMMOBILE i innowacyjne parkingi MODULO na konferencji Skuteczny Inwestor
Data publikacji: 22.05.2018

12 maja bieżącego roku, Grupa Kapitałowa IMMOBILE wzięła udział w konferencji Skuteczny Inwestor. Odbywające się w Warszawie wydarzenie to inicjatywa największego w kraju portalu dla inwestorów i sympatyków rynku kapitałowego - Strefy Inwestorów.'Po kilku latach przerwy, za sprawą wielokrotnie powtarzających się pytań od uczestników poprzednich edycji, zwłaszcza członków Strefy Inwestorów, wracamy do idei organizacji konferencji Skuteczny Inwestor. Skuteczny Inwestor 2018 jest w 100% poświęcony inwestowaniu na giełdzie i tradingowi. To miejsce i wykłady dla inwestorów zarówno krótkoterminowych, jak i typowych inwestorów fundamentalnych. Skuteczny Inwestor 2018 to także okazja do spotkania przedstawicieli rynku kapitałowego i wybranych spółek' - pisze Strefa Inwestorów o koncepcji projektu Skuteczny Inwestor.Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. oraz PROJPRZEM MAKRUM S.A. wystąpiły w roli srebrnego partnera konferencji, wspierając ideę aktywnej edukacji na rynku kapitałowym. Nasze spółki chętnie biorą udział w inicjatywach służących wymianie opinii i poznawaniu innych podmiotów operujących na rynku - inwestorów indywidualnych, instytucji, praktyków i specjalistów branży czy mediów ekonomicznych. Zgodnie z założeniem organizatorów, konferencja Skuteczny Inwestor była areną szerzącą wiedzę o giełdzie i finansach, a prelekcje stawały się niekończącymi dyskusjami, aktywnie angażującymi zgromadzonych gości.

Również stoisko naszych spółek było bardzo aktywne i przy każdej przerwie w prelekcjach dawało możliwość zapoznania się z działalnością GK IMMOBILE oraz PROJPRZEM MAKRUM. Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy też niespodziankę - wieczorny pokaz automatycznych systemów parkingowych MODULO. Innowacyjne parkingi przyszłości MODULO, których idea jest rozwijana przez sektor przemysłowy Grupy, rozwiązują problemy z parkowaniem we współczesnych miastach, Ich odbiór odbija się szerokim echem i spotyka z dużym zaciekawieniem zarówno klientów, jak i inwestorów, co wskazuje na rosnące zainteresowanie tymi innowacyjnymi produktami. Nie inaczej było podczas konferencji Skuteczny Inwestor, gdzie ponad setka uczestników wysłuchała prelekcji Oktwiana Przybylika, specjalisty reprezentującego spółkę MODULO, i zobaczyła jak w praktyce funkcjonuje taka platforma parkingowa. Pokaz uatrakcyjniły pojazdy, które na czas prezentacji zaparkowały na systemie MODULO - imponująca Tesla oraz hybrydowa Toyota, które skorzystać mogły z ładowarek pojazdów elektrycznych, które również znajdują się w asortymencie brandu MODULO, propagując rozwój ekologicznego transportu.

Za użyczenie pojazdów serdecznie dziękujemy marce iTaxi. Nasz partner to polska aplikacja służąca do zamawiania przejazdów taksówkarskich o największym zasięgu w kraju, która na rynku działa od ponad 5 lat. Firma rozwija się w zgodzie z najnowszymi trendami oraz technologiami i jako pierwsza w Polsce wprowadziła do oferty jeden z najbardziej innowacyjnych aut elektrycznych na świecie – Teslę S85.