Czego nie powie Ci architekt? O projektowaniu mieszkań – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Czego nie powie Ci architekt? O projektowaniu mieszkań – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 09.07.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wczterdziestym dziewiątym odcinku rozmawiamy o tym czego nie powie Wam architekt! Na pytania o tym jak projektowało się 20 lat temu i jak zmieniły się założenia projektowe po roku lockdownów opowiada architekt Krzysztof Łukanowski.Jak zmieniało się budownictwo mieszkaniowe na przestrzeni ostatnich 20 lat? Jak architekt ocenia swoje projekty sprzed dwóch dekad? Kiedy trendem były łuczki, trójkąty i koła, a kiedy zapanowała 'pasteloza'? Jak cicho powinno być w mieszkaniu? Dlaczego tak trudno zaprojektować wyjście na balkon bez progu? Czy architekci boją się patodeweloperów? Kiedy ilość miejsc postojowych determinuje ilość mieszkań? Jakie zmiany na rynku mieszkaniowym i w architekturze przyniosły miesiące zamknięć i lockdownów? O tym nie opowie Wam architekt - o tym posłuchacie w najnowszym odcinku vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W czterdziestym dziewiątym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się Mikołaj Jerzy wraz z Andrzejem Witkowskim, Wiceprezesem Zarządu CDI Konsultanci Budowlani, a ich gościem specjalnym jest Krzysztof Łukanowski, architekt z 20 doświadczeniem, współpracujący przy tworzeniu inwestycji deweloperskich Grupy Kapitałowej IMMOBILE.

Tematy odcinka:

0:00 Jak zmieniało się budownictwo mieszkaniowe na przestrzeni lat?

14:22 Rabatki

27:41 Ostatni rok w budownictwie/ architekturze

41:40 Osiedle Uniwersyteckie, wybór architekta w Platanowym Parku

53:30 Projektowanie przestrzeni wspólnej budynków

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.