Dystrybutor energii elektrycznej po raz kolejny wybrał ofertę Atremu - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Dystrybutor energii elektrycznej po raz kolejny wybrał ofertę Atremu
Data publikacji: 09.02.2023

Spółka Atrem poinformowała, że 7 lutego 2023 roku otrzymała informację o wyborze przez Eneę Operatora jej oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia regulaminowego, prowadzonego w trybie otwartym, którego przedmiotem jest "Przebudowa Stacji WN/SN Chociwel".
W raporcie przekazanym przez zarząd Atremu poinformowano, że wynagrodzenie spółki ujęte w wybranej ofercie wynosi 14,18 mln zł netto. O zawarciu finalnej umowy z Enea Operator, określającej szczegółowy zakres obowiązków Atrem poinformuje w odrębnym raporcie.
 To już kolejna tego typu duża umowa komunikowana przez Atrem oraz kolejny kontrakt realizowany dla Enea Operator. Od wielu lat spółki te współpracują przy realizacjach z zakresu elektroenergetyki, takich jak budowy, przebudowy i modernizacje stacji elektroenergetycznych i inne.
 
W minionym miesiącu Atrem informował także o podpisaniu umowy z inną dużą spółką sektora energetycznego – PGE Dystrybucja S.A. Za zadanie „Modernizacja stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Polanka w Czarnej Białostockiej na terenie Oddziału Białystok PGE Dystrybucja S.A.” otrzymać ma 15,9 mln zł. Kolejne podobne kontrakty Atrem zawarł także w drugiej połowie minionego roku.