Ekspansja sieci Focus: nowy 4-gwiazdkowy Focus Hotel Premium powstanie w Szczecinie - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Ekspansja sieci Focus: nowy 4-gwiazdkowy Focus Hotel Premium powstanie w Szczecinie
Data publikacji: 23.05.2019

Należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. sieć hoteli Focus już niedługo zaprosi gości do swojego nowego hotelu w Szczecinie. Obiekt będzie się znajdował w dwóch całkowicie zmodernizowanych i rozbudowanych kamienicach zlokalizowanych na rogu placu Zawiszy Czarnego i ulicy 3-go maja. Ten 4-gwiazdkowy hotel w swej ofercie będzie posiadał około 90 komfortowo wyposażonych pokoi oraz zaplecze konferencyjne, w którego skład wejdą 4 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 250 mkw.

Focus Hotel Premium Szczecin to drugi obiekt sieci, który funkcjonować będzie w Szczecinie. Położony w centralnej, doskonale skomunikowanej części miasta, w pobliżu rzeki Odry, będzie dawał gwarancję wypoczynku zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Warto też wspomnieć, że hotel będzie się znajdował się w najbliższym sąsiedztwie głównego dworca PKP. Otwarcie hotelu planowane jest na koniec 2020 roku.

Obiekt dołączy do grona hoteli 4-gwiazdkowych, do którego należą hotele w Gdańsku, Bydgoszczy, Inowrocławiu i Lublinie. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 90 pokoi oraz 4 sale konferencyjne. W hotelu znajdować się będą restauracja, bar, sauna oraz siłownia. Finalizację projektu zaplanowano na rok 2020, a hotel będzie 12 już obiektem sieci.Zawarcie umowy z kolejnym inwestorem niezmiernie nas cieszy. Jest to dla nas potwierdzeniem, że wypracowany przez sieć model współpracy budzi zaufanie na rynku. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań by nowy hotel w Szczecinie spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości - mówi Łukasz Płoszyński, Wiceprezes Zarządu sieci Focus Hotels.

Nowy hotel, tak jak pozostałe hotele sieci Focus, oferował będzie szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp kącika biznesowego z drukarką. Hotelowi goście będą mogli bezpłatnie skorzystać z sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.