Ekspansja sieci hoteli Focus - nowy obiekt w Elblągu! - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Ekspansja sieci hoteli Focus - nowy obiekt w Elblągu!
Data publikacji: 06.04.2021

Polska sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., już niedługo zaprosi gości do swojego nowego, 4-gwiazdkowego hotelu w Elblągu. Sieć podpisała piętnastoletnią umowę dzierżawy obiektu, który znajduje się w samym centrum miasta. Ten zlokalizowany przy ulicy Stary Rynek obiekt posiada 85 pokoi, w tym 5 apartamentów oraz zaplecze konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 600 mkw. Ponadto w hotelu działa się restauracja, która znalazła się w przewodniku kulinarnym Gault&Millau, strefa Wellness & SPA, basen, sauna oraz sala fitness.

Focus Hotel Premium Elbląg to pierwszy obiekt sieci, który powstaje w województwie warmińsko-mazurskim. Położony w centralnej części miasta będzie dawał gwarancję wypoczynku zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym. Obiekt dołączy do grona hoteli 4-gwiazdkowych, do którego należą hotele w Sopocie, Gdańsku, Bydgoszczy, Inowrocławiu i Lublinie. Do dyspozycji gości będzie 85 pokoi, 5 sal konferencyjnych, restauracja, bar, strefa Wellness & Spa, basen, sauna, siłownia oraz podziemny garaż. Otwarcie obiektu zaplanowano na maj 2021 roku, a sam hotel będzie 12 już obiektem sieci. Spółka ma w planach poniesienie nakładów na podwyższenie standardu hotelu w celu ugruntowania jego pozycji lidera na lokalnym rynku.

- Zawarcie umowy z kolejnym właścicielem hotelu jest dla nas niezwykle satysfakcjonujące i pokazuje, że pomimo panującej na rynku sytuacji związanej z pandemią mocno stoimy na nogach i nie zwalniamy tempa rozwoju a nasza oferta jest tym bardziej doceniana w tych trudnych czasach. Cieszy nas również fakt otwarcia pierwszego obiektu w województwie warmińsko-mazurskim. Oczywiście dołożymy wszelkich starań by nowy hotel w Elblągu spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości - mówi Łukasz Płoszyński, Wiceprezes Zarządu sieci Focus Hotels.Nowy hotel, tak jak pozostałe hotele sieci Focus, oferował będzie szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp kącika biznesowego z drukarką. Hotelowi goście będą mogli bezpłatnie skorzystać z sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

Focus Hotels S.A. to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci hotelowych. Obiekty charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług, przy zachowaniu umiarkowanych cen. Aktualnie w skład Sieci wchodzi 11 hoteli w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Inowrocławiu, Sopocie oraz Lublinie (z czego 5 działa pod marką Focus Premium), a kolejne trzy obiekty (Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz) są w trakcie budowy.Zdjęcia pochodzą ze strony: https://hotelelblag.eu