Jak zostać deweloperem i zmieniać rodzinne miasto – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Jak zostać deweloperem i zmieniać rodzinne miasto – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 26.03.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wtrzydziestym czwartym odcinku rozmawiamy o dewelopingu i inwestycjach spółki CDI Konsultanci Budowlani.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym czwartym odcinku zaproszono do udziału Andrzeja Witkowskiego, wieceprezesa zarządu CDI Konsultanci Budowlani, wraz z którym omówieniem bieżących kwestii zajął się prezes zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE Rafał Jerzy oraz Mikołaj Jerzy. Rozmawiano o karierze w budownictwie Andrzeja Witkowskiego oraz o tym jak wybudować ponad 1000 mieszkań na jednej działce - czyli o innowacyjnej inwestycji Platanowy Park, w tym metodyce planowania i realizacji tego największego założenia urbanistycznego w mieście. Pochylono się także nad tematyką Osiedla Uniwersyteckiego, osiedla Rabatki - najnowszej inwestycji deweloperskiej Grupy, pięknie zlokalizowanej nad Kanałem Bydgoskim oaz rozwoju Bydgoszczy sprzyjającym prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych.

Tematy odcinka:0:00 Dzień dobry / marże Atremu

2:42 Przygoda z budownictwem Andrzeja Witkowskiego / Jak wybudować ponad 1000 mieszkań na jednej działce

23:29 Rabatki

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.