Wyniki Atremu – rozmowa z Andrzejem Goławskim – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wyniki Atremu – rozmowa z Andrzejem Goławskim – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 20.03.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wtrzydziestym trzecim odcinku rozmawiamy o Atremie z prezesem tej spółki. Wśród poruszonych wątków znajdują się wyniki za rok 2020, perspektywy Atremu i branży oraz początki kariery Andrzeja Goławskiego.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym trzecim odcinku zaproszono do udziału Andrzeja Goławskiego, Prezesa Zarządu spółki Atrem, wraz z którym omówieniem bieżących kwestii zajął się członek zarządu i CFO Grupy Kapitałowej IMMOBILE Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tematem odcinka jest Atrem, przy okazji świeżo opublikowanego sprawozdania finansowego tej spółki za rok 2020. Oprócz wyników omówiono życiorys zawodowy prezesa Goławskiego, perspektywy dla branży, rolę OZE w rozwoju Atremu oraz ostatnie raporty bieżące dotyczące kar.

Tematy odcinka:0:00 Początki kariery

7:18 Pojawienie się w Atremie

8:45 Omówienie wyników i perspektywy

27:52 Kary

32:46 Zakończenie

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.