Tanio czy drogo? Wyniki 2020 PJP Makrum - cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tanio czy drogo? Wyniki 2020 PJP Makrum - cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 01.04.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wtrzydziestym piątym odcinku rozmawiamy o wynikach, działalności i perspektywach spółki przemysłowej PJP Makrum.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym piątym odcinku zaproszono do udziału Piotra Szczeblewskiego, prezesa zarządu PJP Makrum S.A. oraz Dariusza Szczechowskiego, wiceprezesa zarządu tej spółki, wraz z którymi omówieniem bieżących kwestii zajął się członek zarządu i CFO Grupy Kapitałowej IMMOBILE, Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Oprócz omówienia świeżo opublikowanych wyników PJP Makrum za rok 2020, opowiedziano o rozwoju sprzedaży w minionym roku, rozbudowie zakładu produkcyjnego oraz planach na maksymalne wykorzystanie kanałów sprzedaży. Zachęcamy do pozostania z nami do końca odcinka, gdzie na widzów czeka wisienka na torcie od Piotra Fortuny!

Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.