Focus Hotels S.A. wchodzi do Wrocławia - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Focus Hotels S.A. wchodzi do Wrocławia
Data publikacji: 22.12.2023

Sieć Focus Hotels S.A., będąca częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., zawarła umowę dzierżawy na swój pierwszy hotel we Wrocławiu. Otwarcie obiektu planowane jest na czwarty kwartał 2024 r.
 
Focus Hotel Premium Wrocław będzie zlokalizowany w samym sercu Wrocławia, przy ulicy Kazimierza Wielkiego 19. W obiekcie znajdzie się 87 pokoi i apartamentów w standardzie 4 gwiazdek, restauracja, sala konferencyjna, fitness oraz podziemny garaż. Właścicielem hotelu jest Futureal Group, jeden z wiodących deweloperów na europejskim rynku nieruchomości. Umowa dzierżawy została zawarta na 15 lat i jest pierwszą w Focus Hotels z czynszem określonym w euro.
Inwestycja cieszy nas potrójnie. Po pierwsze wchodzimy na nowy, duży rynek, jakim jest Wrocław. Po drugie szybko udało nam się zrealizować zapowiadany projekt z czynszem w euro. Dodatkowo, odczuwamy satysfakcję z pozyskania zaufania tak dużego podmiotu, jak Futureal Group - mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu Focus Hotels S.A. Focus Hotel Premium Wrocław  jest kolejnym krokiem w dynamicznym rozwoju polskiej sieci Focus Hotels S.A. Ciągłe poszukiwanie nowych projektów stanowi integralną część strategii rozwoju spółki.  Obiekt w stolicy Dolnego Śląska będzie szesnastym hotelem w portfolio sieci. Już dziś spółka zarządza obiektami z łącznie ponad 1500 pokojami w standardzie 3 i 4 gwiazdek.