Focus Hotels z nową stroną internetową oraz Centralnym Działem Rezerwacji - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Focus Hotels z nową stroną internetową oraz Centralnym Działem Rezerwacji
Data publikacji: 17.06.2019

Sieć Focus Hotels należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., stawia na rozwijanie własnych kanałów sprzedażowych. Właśnie dlatego uruchomiła nową stronę internetową oraz Centralny Dział Rezerwacji. Zachęcamy do odwiedzin zarówno strony, jak i obiektów należących do rodziny Focus Hotels..


.


Nowa strona Focus Hotels odznacza się nowoczesną szatą graficzną, uproszczonym i przejrzystym layoutem oraz wyjątkową funkcjonalnością całego serwisu. Witryna pozwala poruszać się użytkownikom po mapie strony w sposób bardzo intuicyjny. Goście znajdą teraz szybciej wszelkie potrzebne informacje na temat Focus Hotels, oferowanych udogodnień i promocji, a także lokalizacji poszczególnych obiektów.


 

Strona internetowa zaprojektowana została w technologii RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu można ją w łatwy sposób przeglądać także na urządzeniach mobilnych typu smartfon czy tablet.Wraz z wdrożeniem nowej strony internetowej, sieć Focus Hotels uruchomiła Centralny Dział Rezerwacji, który ma zapewnić najwyższy poziom obsługi każdego gościa. Dzięki temu zabiegowi, klienci dzwoniąc pod jeden numer telefonu, mogą dokonać rezerwacji w każdym z 11 hoteli Focus w Polsce.

Focus Hotels S.A. to polska sieć miejskich hoteli biznesowych, należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE z siedzibą w Bydgoszczy. Należy do niej obecnie jedenaście obiektów: dwa w Gdańsku i Bydgoszczy oraz po jednym w Sopocie, Szczecinie, Poznaniu, Inowrocławiu, Łodzi, Chorzowie i Lublinie. Pięć z nich działa pod marką Focus Premium. Kolejne hotele sieci powstają w Warszawie, Bydgoszczy i Szczecinie.