GK IMMOBILE głównym partnerem Gali Rekiny Biznesu - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

GK IMMOBILE głównym partnerem Gali Rekiny Biznesu
Data publikacji: 22.03.2017

29 marca 2017 wręczone zostaną kolejne nagrody Rekinów Biznesu, którym towarzyszyć będzie uroczysta gala. To już druga edycja tego wydarzenia, promującego nowe idee, sprzyjającego nawiązaniu kontaktów oraz wymianie doświadczeń pomiędzy zarządzającymi biznesem, instytucjami finansowymi oraz inwestorami z krajowego i z zagranicznego rynku finansowego. Na wydarzenie zapraszają Inwestorzy.tv, Związek Maklerów i Doradców oraz główny partner wydarzenia: Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A.

Podczas spotkania wyróżnione zostaną osoby i przedsiębiorstwa, których dokonania w 2016 roku odegrały szczególną rolę na rynku kapitałowym. Rekiny Biznesu przyznane zostaną w następujących kategoriach: Spółka 25-lecia, Spółka dywidendowa, Spółka innowacyjna, Eksporter, Debiut 25-lecia, Inwestor oraz Osobowość 25-lecia. Jest to już druga edycja plebiscytu. Pierwsza odbyła się jesienią ubiegłego roku, wieńcząc obchody 25-lecia rodzimego parkietu. Gala plebiscytu to zarówno wyraz uznania dla nominowanych, jak również okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy inwestorami, spółkami giełdowymi, biznesem oraz instytucjami związanymi z rynkiem finansowym krajowym oraz zagranicznym. Wydarzenie to zgromadzi ponad 150 uczestników rynku kapitałowego, a kapitułę decydującą o przyznaniu nagród tworzyć będzie wielu wysokiej klasy specjalistów. Wśród tego grona w roku ubiegłym znalazł się Rafał Jerzy, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE, który swoją wiedzą oraz doświadczeniem biznesowym podzielił się z uczestnikami konferencji również podczas jednej z debat.

W tym roku zaś, nasza spółka zdecydowała się wspierać tę inicjatywę, zostając głównym partnerem wydarzenia. Doceniamy ideę wyróżniania osób i przedsiębiorstw, które swoją działalnością wywierają pozytywny wpływ na rozwój rynku kapitałowego. Cennym jest dla nas również czas wykorzystywany na kuluarową wymianę doświadczeń i dyskusje z innymi gośćmi tego typu wydarzeń. W związku z tym, na gali gościć będą reprezentanci Grupy Kapitałowej IMMOBILE, gotowi do spotkań z inwestorami indywidualnymi i instytucjami finansowymi chcącymi bliżej poznać spółkę. Serdecznie zapraszamy!