Poznaj ofertę Platanowego Parku na wiosennych Targach Mieszkaniowych - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Poznaj ofertę Platanowego Parku na wiosennych Targach Mieszkaniowych
Data publikacji: 08.03.2017

W dniach 18 i 19 marca, w bydgoskiej Artego Arenie, odbędą się 17. Targi Mieszkaniowe wiosna 2017. Będzie to pierwsza w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów. Podczas wydarzenia nie zabraknie dewelopera CDI, który już po raz kolejny promować będzie największą inwestycję mieszkaniową w mieście – Platanowy Park.Sprzedaż zerowego etapu inwestycji, prezentowanego podczas poprzednich edycji Targów, została już z sukcesem zakończona. Jednak już w kolejny weekend - 18/19 marca w godzinach 10-17, zapraszamy na stoisko nr 60, na którym spółka CDI promować będzie I etap inwestycji Platanowy Park. Gościom wydarzenia po raz kolejny zaprezentowana zostanie nowoczesna makieta osiedla, która swoją niecodzienną formą wzbudza ogromne zainteresowanie klientów. Na tę okazję przygotowano również specjalną ofertę promocyjną na wybrane mieszkania w wyjątkowo korzystnych cenach.

Podczas targów swoją ofertę przedstawią deweloperzy i spółdzielnie mieszkaniowe, prezentując zarówno nowe, gotowe, jak i planowane inwestycje mieszkaniowe oraz biura nieruchomości z ofertą rynku wtórnego. Ponadto, tradycyjnie już, ofertę uzupełnią banki z ofertą kredytów oraz firmy oferujące urządzania i wyposażenie wnętrz. Wśród wystawców obecni będą również przedstawiciele wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej Urzędu Miasta Bydgoszczy.„Targi Mieszkaniowe są jedynym handlowym wydarzeniem skupiającym oferty nieruchomości z terenu Bydgoszczy i okolic. To niezastąpiona okazja, aby w jednym miejscu i czasie uzyskać dostęp do tak szerokiej, aktualnej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania i domu, zarówno nowego jak też z rynku wtórnego. Ta impreza o ugruntowanej pozycji wśród wiodących firm bydgoskiego rynku nieruchomości oraz klientów zainteresowanych zakupem, odbywa się dwa razy w roku pod patronatem honorowym Prezydenta Bydgoszczy” – tak o idei Targów SAWO pisze ich organizator.

Dwa 5- i 6-kondygnacyjne budynki mieszkalne zlokalizowane przy ul. Leśnej 20 oraz Leśnej 22, to kolejna część realizacji największego nowego osiedla mieszkaniowego w Bydgoszczy - Platanowego Parku. Jest to kontynuacja oferty komfortowych mieszkań w wysokim standardzie, zlokalizowanych w zacisznym i bardzo dogodnym komunikacyjnie zakątku Osiedla Leśnego. Etap ten, oprócz 148 lokali mieszkalnych, oferuje lokale usługowe i handlowe w poziomie parteru oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Nowoczesna, lekka architektura budynków zaprojektowana została przez renomowaną poznańską pracownię CDF Architekci. Zróżnicowane rozkłady mieszkań od 25,8m2 do 138,3m2 pozwolą zaspokoić potrzeby zarówno singli, młodych małżeństw, jak i dużych rodzin wielopokoleniowych. Przestronne patio z placem zabaw i cały teren wolny od ruchu samochodów zagwarantują mieszkańcom wygodę i bezpieczeństwo.Realizacja I etapu postępuję szybko i zgodnie z planem. Zostanie on oddany w IV kwartale bieżącego roku, a obecny stan zaawansowania budowy prezentuje się następująco:

Wszystkich którzy szukają swojego wymarzonego M i nie chcą czekać do Targów, już dziś zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia biura sprzedaży CDI, mieszczącego się na terenie CH Faktoria u zbiegu ulic Gdańskiej i Kamiennej.Listę wolnych mieszkań oraz więcej informacji dotyczących inwestycji znaleźć można na:

www.platanowypark.pl
Zaprezentowane zdjęcia inwestycji pochodzą z bloga Bydgoszcz w Budowie, do którego odwiedzenia serdecznie zachęcamy.