Grupa Kapitałowa IMMOBILE na Forum Finansów i Inwestycji w Warszawie - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE na Forum Finansów i Inwestycji w Warszawie
Data publikacji: 15.01.2020

W dniu 10-11 stycznia Grupa Kapitałowa IMMOBILE miała przyjemność uczestniczyć w Forum Finansów i Inwestycji, organizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Wydarzeniu odbyło się na Stadionie Narodowym, gdzie przez dwa dni pojawiło się ponad 3000 uczestników, którzy mieli okazję porozmawiać przy stoisku Grupy z jej przedstawicielami. Wśród reprezentantów Grupy Kapitałowej IMMOBILE nie zabrakło również Prezesa Rafała Jerzego, który dodatkowo uczestniczył w dwóch panelach dyskusyjnych odbywających się podczas Forum. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.Pierwszego dnia Forum Finansów i Inwestycji, Prezes zaproszony został do uczestnictwa w panelu dyskusyjnym pod nazwą "Rynek nieruchomości, kupować teraz, czy lepiej poczekać z decyzjami inwestycyjnymi?". Dyskusję poprowadził Michał Żuławiński z portalu Bankier.pl a obok Prezesa Rafała Jerzego zasiedli, dr Iwona Sroka, Murapol S.A. oraz Krzysztof Kolany, Bankier.pl. Nic dziwnego, że w czasach hossy na rynku nieruchomości panel ten był jednym z liczniej obleganych, a Prezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE miał okazję zaprezentować swoje wieloletnie doświadczenie na tym rynku zainteresowanym słuchaczom.

Byliśmy pozytywnie zaskoczeni frekwencją na tym panelu, która jednoznacznie pokazała zainteresowanie i popularność inwestowania w nieruchomości w Polsce.

Podczas drugiego dnia miał miejsce panel dyskusyjny "Inwestycje w condo – szanse i zagrożenia. Na co uważać przy inwestycjach w condohotele?". Prowadzącą była Pani Agnieszka Zaręba z Comparic24TV, a o szansach i zagrożeniach rozmawiali Marlena Kosiura z InwestycjewKurortach.pl, Rafał Kincer z Marvipol Development S.A. oraz Rafał Jerzy, który podczas całej dyskusji starał się skłonić inwestorów do dokładnego analizowania i kalkulacji tego typu inwestycji, przestrzegając przed licznymi zdaniem Prezesa zagrożeniami. Widać było, że stanowisko jak i samo przygotowanie Prezesa bardzo ożywiło panel, co niewątpliwie podobało się widowni. Jeszcze po zakończeniu sesji pytań, po zejściu ze sceny Prezes odpowiadał na pytania widowni.

Podczas tej dwudniowej imprezy udało nam się odbyć wiele wartościowych rozmów, zarówno dla nas, jak i mamy nadzieję dla naszych rozmówców. Po panelach dyskusyjnych z udziałem Prezesa na stanowisko przybywało sporo osób, których uwagę przykuło doświadczenie oraz wiedza jaką prezentował Rafał Jerzy. Każdemu zainteresowanemu staraliśmy się wytłumaczyć zasady działania poszczególnych sektorów Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz pokazać wartość dodaną, jaką niesie ze sobą zostanie długoterminowym akcjonariuszem Grupy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu wydarzenia.Część zdjęć zaprezentowanych we wpisie jest własnością Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych - dziękujemy za udostępnienie!