Inwestycje deweloperskie Grupy wracają na wiosenne targi mieszkaniowe - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Inwestycje deweloperskie Grupy wracają na wiosenne targi mieszkaniowe
Data publikacji: 28.03.2019

Przed nami 21 Targi Mieszkaniowe SAWO w Bydgoszczy. Jest to największa tego typu impreza w regionie, na której po raz kolejny zaprezentowana zostanie aktualna oferta bydgoskiego rynku nieruchomości. Ze specjalną ofertą na tegorocznych targach zaprezentuje się CDI – po raz pierwszy podczas tego typu imprezy prezentować będzie dwie inwestycje.

Na wiosennych targach mieszkaniowych, reprezentant sektora deweloperskiego Grupy Kapitałowej IMMOBILE, spółka CDI zaprezentuje ofertę mieszkaniową drugiego etapu inwestycji Platanowy Park oraz pierwszy etap swojego kolejnego projektu mieszkaniowego - Osiedla Uniwersyteckiego.

Zapraszamy wszystkich poszukujących swojego wymarzonego miejsca do życia 30 -31 marca 2019 roku na Targi SAWO, które odbędą się w bydgoskiej Artego Arenie. Nasze propozycje i specjalistów spółki CDI znaleźć będzie można przy stoisku nr 60 w sobotę od godziny 10.00-= do 17.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 16.00.Dla wszystkich zainteresowanych bydgoskim rynkiem mieszkaniowym przygotowaliśmy kolejną edycję Targów Mieszkaniowych – wiosna 2019, które mimo konkurencji ogłoszeń internetowych, wciąż cieszą się popularnością wśród osób poszukujących mieszkań i oczekujących w jednym miejscu i czasie na możliwość bezpośredniego spotkania z wieloma oferentami w tej dziedzinie. Takie właśnie możliwości stwarzają targi, gdzie oprócz szeregu wystawców oferujących i promujących swoje produkty i usługi, mamy dodatkowo szansę na przysłowiową okazję, rabat lub bonus przy zakupie. I to nie wszystko, bo obok korzyści zakupowych lub jeszcze tylko wstępnego rozpoznawania rynku, czeka nas dodatkowa oferta w postaci źródła praktycznej wiedzy oferowanej na seminariach targowych oraz możliwość uzyskania bezpłatnych porad ekspertów - piszą o idei Targów ich organizatorzy.

Platanowy Park:
Osiedle Uniwersyteckie:
Tak wyglądało nasze stoisko podczas poprzednich edycji Targów: