Kolejny etap Platanowego Parku wychodzi 'spod ziemi' - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Kolejny etap Platanowego Parku wychodzi 'spod ziemi'
Data publikacji: 17.07.2018

Niedawno rozpoczęta budowa kolejnego etapu osiedla Platanowy Park rośnie w oczach. Dwa budynki, zlokalizowane przy ul. Leśnej 24 oraz 26, powoli wychodzą spod ziemi.Platanowy Park, największa od lat w naszym regionie, etapowana inwestycja deweloperska z towarzyszącymi funkcjami handlowymi, usługowymi i kulturalnymi, to obecnie już cztery tętniące życiem budynki wielorodzinne. Etap 0, zrealizowany został w 2015 roku, a etap I oddano pod koniec minionego roku, kiedy trwały już prace przygotowawcze do rozpoczęcia budowy etapu II. Wiosną ruszyła budowa, na jej terenie przybywa żurawi i murów, a kolejni przyszli mieszkańcy Platanowego Parku, już planują swoje wymarzone 'M'. Przedstawiamy fotograficzny dziennik budowy z ostatnich trzech miesięcy budowy.Maj - tyczenie budynku i wylewanie ław fundamentowych:
Czerwiec - stopy fundamentowe, słupy oraz część ściany garażu:

W czerwcu plac budowy odwiedzili członkowie bydgoskiego oddziału Koło Młodych PZITB O. Bydgoszcz. Tym razem młodzi inżynierowie oglądali "deweloperkę mieszkaniową". Przewodnikiem po Platanowym Parku był Kierownik Budowy Pan Mateusz Stolarczuk, a o standardach wykończenia opowiadała Pani Aleksandra Wróbel, Specjalista ds. Technicznej Obsługi Klienta.

Lipiec - na budowie pracują już trzy dźwigi (żurawie), a zarys budynków II etapu zaczyna być coraz bardziej widoczny:

Zapraszamy do śledzenia naszej strony i mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z postępami w tworzeniu Platanowego Parku, a wszystkich zainteresowanych mieszkaniami dostępnymi w tej inwestycji zapraszamy na stronę:http://www.platanowypark.pl/inwestycja/etap-2lub do odwiedzenia Biura Sprzedaży CDI przy ul. Gdańskiej 140.