Konferecja Związku Maklerów i Doradców / Wręczenie stypendiów Fundacji Rumak - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Konferecja Związku Maklerów i Doradców / Wręczenie stypendiów Fundacji Rumak
Data publikacji: 19.10.2016

Przedstawiciele spółki Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. pojawią się we wtorek, 25.10.2016 r., na organizowanej przez Związek Maklerów i Doradców konferencji 'Praca i edukacja w finansach: rozwój, perspektywy, przyszłość'. To nie jedyne wydarzenie na które chcielibyśmy zaprosić. 20.10.2016 odbędzie się wręczenie stypendiów Fundacji Rumak połączone z konferencją prasową.Organizowana przez Związek Maklerów i Doradców konferencja 'Praca i edukacja w finansach: rozwój, perspektywy, przyszłość', odbędzie się z okazji 25-lecia istnienia Związku, a nasza spółka występuje podczas niej w roli Partnera Wspierającego. Podczas konferencji 'Praca i edukacja w finansach: rozwój, perspektywy, przyszłość' weźmiemy udział w debacie "Kariera w pionie czy w poziomie?", w której prelegentem będzie Piotr Fortuna, Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy Grupy Kapitałowej IMMOBILE.Udział w tym wydarzeniu jest kontynuacją misji jaką podjęła w ostatnim czasie Grupa Kapitałowa IMMOBILE - ma ona na celu edukację oraz promocję spółki na rynku kapitałowym. Wśród inicjatyw jakie w związku z tym zostały podjęte, znalazła się m.in. współpraca z Inwestorzy.tv, wsparcie przy tworzeniu cyklu „Świadomy i aktywny inwestor giełdowy” przez Michała Stopkę, autora bloga Profesjonalny Inwestor czy też propagowanie idei przeprowadzania Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy w formule spotkań w szerokim gronie inwestorów indywidualnych. Uważamy, że działania te przyczynią się do dobrego postrzegania relacji inwestorskich Grupy, zainteresowania nią nowych akcjonariuszy oraz wzrostu świadomości Polaków w tematyce finansowej i inwestycyjnej. Może to przynieść wymierne skutki nie tylko dla spółki, ale również dla innych uczestników rynku kapitałowego.
W czwartek, 20 października serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wręczenie stypendiów należącej do Grupy Kapitałowej IMMOBILE Fundacji Rumak. Uroczystość ta odbędzie się w siedzibie spółki przy ul. Fordońskiej 40 w Bydgoszczy. W wydarzeniu wezmą udział lokalne media.Fundacja, już trzeci rok z rzędu, wspiera utalentowanych młodych ludzi o polskich korzeniach, którzy przyjechali na studia do Polski zza naszej wschodniej granicy. Z wsparcia tego, funkcjonującego w formie stypendiów, korzystają obecnie Ekaterina Fisenko z Irkucka, naukę której Fundacja Rumak finansuje od początku istnienia programu, oraz pochodzące z Ukrainy Yaroslava Komendra i Daria Zabolotna, które są podopiecznymi fundacji już dwa lata. W tym roku do grona dotychczasowych stypendystów dołączają Natallia Lysiakova i Anton Jivanov z Mińska na Białorusi.[caption id="attachment_4015" align="aligncenter" width="550"]
Wręczenie ubiegłorocznych stypendiów Fundacji Rumak[/caption]