Platanowy Park po raz kolejny zaprezentuje się na Targach Mieszkaniowych - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Platanowy Park po raz kolejny zaprezentuje się na Targach Mieszkaniowych
Data publikacji: 12.10.2016

Przed nami 16 edycja Targów Mieszkaniowych SAWO w Bydgoszczy. Jest to największa tego typu impreza w regionie, na której po raz kolejny zaprezentowana zostanie aktualna oferta bydgoskiego rynku nieruchomości. Podczas wydarzenia nie zabraknie dewelopera CDI, który już po raz kolejny promować będzie największą inwestycję mieszkaniową w mieście - Platanowy Park.

W dniach 15 i 16 października 2016 w bydgoskiej Artego Arenie odbędą się 16. Targi Mieszkaniowe – jesień 2016. Będzie to już druga w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących swojego wymarzonego mieszkania lub domu. Podczas targów swoją ofertę przedstawią deweloperzy i spółdzielnie mieszkaniowe, prezentując zarówno nowe, gotowe, jak i planowane inwestycje mieszkaniowe oraz biura nieruchomości z ofertą rynku wtórnego, a także firmy proponujące budowę domów jednorodzinnych. Ponadto, tradycyjnie już, ofertę tą uzupełnią banki z ofertą kredytów oraz firmy oferujące urządzenia i wyposażenie kuchni, łazienek i wnętrz. Wśród wystawców obecni będą również przedstawiciele wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej Urzędu Miasta Bydgoszczy.CDI gościom targów po raz kolejny pokaże nowoczesną makietę osiedla Platanowy Park, która swoją niecodzienną formą wzbudza ogromne zainteresowanie klientów. Na tę okazję przygotowaliśmy również specjalną ofertę promocyjną na wybrane mieszkania w wyjątkowo korzystnych cenach.

W ramach przedsprzedaży dostępne będą także mieszkania I etapu inwestycji, których realizacja postępuję szybko i zgodnie z planem. Zostaną one oddane w IV kwartale przyszłego roku, a obecny stan zaawansowania budowy prezentuje się następująco: