Nowa strona internetowa inwestycji IMMOBILE K3 - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Nowa strona internetowa inwestycji IMMOBILE K3
Data publikacji: 05.10.2016

Ruszyła nowa, rozbudowana strona internetowa biurowca IMMOBILE K3, zlokalizowanego przy Placu Kościeleckich w Bydgoszczy. Od teraz w jednym miejscu w sieci, znaleźć można kompleksowe informacje dotyczące tej inwestycji.Strona oferuje dokładny opis lokalizacji, oferowanej powierzchni najmu dla przestrzeni biurowych, handlowych i usługowych oraz bezpośredni kontakt do osób które udzielą jeszcze więcej informacji potrzebnych podmiotom zainteresowanym przeniesieniem lub stworzeniem od podstaw swojej działalności w tym, jednym z najatrakcyjniejszych zakątków miasta. Zapamiętaj ten adres:

www.immobile-k3.plIMMOBILE K3 to 8.800 m2 powierzchni biurowych i handlowych w centrum miasta, zaledwie 100 m od Starego Rynku. Blisko najważniejszych instytucji administracji publicznej, banków, hoteli, uczelni i w sąsiedztwie ośrodków życia kulturalnego. Niemal 2400 m2 powierzchni handlowo-usługowych to idealna lokalizacja dla kawiarni, restauracji, sklepów. Usytuowane wzdłuż ulicy, z dogodnym dojazdem, miejscami parkingowymi, szerokim chodnikiem, zachęcają przechodniów do wstąpienia na drobne zakupy, czy dobrą kawę.

Reprezentatywne powierzchnie biurowe klasy A, o łącznej powierzchni 6200 m2, znajdują się na czterech kondygnacjach - od 1do 4 piętra. Wszystkie powierzchnie najmu dają możliwości dowolnego dostosowania do potrzeb najemcy, co pozwala elastycznie kształtować przestrzeń pracy, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zastosowane rozwiązania techniczne i udogodnienia zapewniać będą najwyższy komfort pracy. Zaprojektowane w budynku zielone tarasy z przepiękną panoramą bydgoskiej starówki, są idealnym miejscem, by chwilę złapać wytchnienie i nabrać energii do działania.