Parkingi MODULO na Targach Europarking 2016; MAKRUM na sympozjum Kruszywa, Cement, Wapno - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Parkingi MODULO na Targach Europarking 2016; MAKRUM na sympozjum Kruszywa, Cement, Wapno
Data publikacji: 26.09.2016

MAKRUM Project Management, właściciel marki MODULO, pod którą kryją się innowacyjne automatyczne systemy parkingowe, zaprasza na prezentację produktu podczas jesiennej edycji targów Europarking w Kielcach, które odbędą się w dniach od 18 do 20 października 2016.

Rozwój nowych technologii i dynamiczne zmiany polityki parkingowej w miastach to czynniki, które zadecydowały o organizacji pierwszej, jesiennej edycji Salonu Europarking - III Międzynarodowego Salonu Techniki Parkingowej. Do tej pory targi odbywały się jedynie wiosną, jednocześnie z Międzynarodowymi Targami Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA–POLSKA. Jednocześnie z wystawą zaplanowano IV Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT oraz Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO.Polityka parkingowa to integralna część polityki transportowej każdego większego miasta. Ciągle wzrastający ruch samochodowy powoduje, że problemy związane z parkowaniem aut dotykają coraz większych obszarów wykraczających poza samo centrum miasta. Taka sytuacja zdecydowanie wpływa na konieczność modernizacji dotychczasowych parkingów oraz budowę kolejnych takich obiektów. Dostarcza ona również tematów do rozmów na temat dalszego rozwoju branży.Podczas nadchodzącej wystawy prezentowane będą między innymi rozwiązania z zakresu systemów kierowania ruchem, monitoringu, czy telewizji przemysłowej. W czasie targów poznać będzie można tajniki konstrukcji parkingów oraz kształtowania ich nawierzchni. Salon Europarking to również okazja, by zapoznać się z systemami oznakowania miejsc postojowych, ich ochroną oraz wszelkimi technikami utrzymania. Wśród wystawców znajdą się firmy projektowe, które odpowiedzą na pytania związane z planowaniem i zagospodarowywaniem parkingów. Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z dobrymi praktykami stosowanymi w ramach polityki parkingowej dla samorządów i zarządców nieruchomości- tak o Targach pisze ich organizator.

Spółka MAKRUM Project Management, w związku z dynamicznym rozwojem produktów spod szyldu MODULO i ich doskonałym odbiorem na ostatnich Targach AUTOSTRADA, zdecydowała się na prezentację produktu również podczas nadchodzących Targów Europarking. Jest to doskonała szansa na promocję produktu, trafienie w istotne grupy docelowe jego odbiorców, jak również na edukację i wymianę opinii ze specjalistami branży.Targi Europarking to nie jedyna inicjatywa, którą w najbliższym czasie podejmuje spółka MAKRUM celem promowania swoich produktów i usług. Już od najbliższej środy, spółka zaprezentuje się podczas XXIII Sympozjum Kruszywa, Cement, Wapno w Krakowie. Tegorocznym gospodarzem konferencji została Kopalnia Wapienia "Czatkowice" sp. z o.o. Na sympozjum zostaną poruszone m.in. tematy dotyczące bezpiecznej eksploatacji złóż kopalin, rozwiązywania aktualnych problemów oraz możliwości rozwoju branży kruszyw, cementowej i wapienniczej w Polsce. MAKRUM, jako spółka z prawie 150-letnim doświadczeniem w produkcji maszyn kruszących i urządzeń przemysłowych, na sympozjum obecna będzie już kolejny rok z rzędu.[caption id="attachment_1965" align="aligncenter" width="620"]
Przygotowania do prezentacji MAKRUM na zeszłorocznym Sympozjum[/caption]

Podejmowanie tego typu inicjatyw jest dla nas szczególnie cenne. Pomimo utrzymywania od wielu lat pozycji lidera wśród producentów maszyn kruszących, staramy się nieustannie doskonalić nasz warsztat i zwiększać sprzedaż naszych flagowych produktów własnych. MAKRUM wykorzystuje w tym zakresie pełen potencjał spółki, oferując kompleksową obsługę klienta – od projektowania, spawania, obróbki cieplnej, obróbki mechanicznej i malowania, łącznie z montażem mechanicznym, hydrauliką i elektryką.