Premierowa realizacja systemu parkingowego Modulo Scissors - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Premierowa realizacja systemu parkingowego Modulo Scissors
Data publikacji: 10.10.2016

Zespół specjalistów spółki MAKRUM Project Management, z końcem września bieżącego roku, ukończył montaż automatycznego systemu parkingowego MODULO SCISSOR u pierwszego z klientów zewnętrznych którzy zdecydowali się na takie rozwiązanie problemu parkowania pojazdów. Platforma parkingowa stanęła na terenie firmy Landowscy Opon-Lan Sp. J. przy ulicy Gajowej 28 w Bydgoszczy.

Firma Opon-Lan to jedno z większych w regionie przedsiębiorstw specjalizujących się w wymianie, naprawach i serwisie opon, a także mechanice samochodowej wszelkiego rodzaju pojazdów. Oferuje najszerszy na rynku wybór usług technicznych oraz nowatorskich rozwiązań w zakresie mechaniki pojazdowej i ogumienia.To jedna z pierwszych realizacji tego modelu automatycznych systemów parkingowych MODULO SCISSOR w Bydgoszczy. Pilotażowy projekt, który został zrealizowany z firmą Landowscy Opon-Lan jest inwestycją dla obu podmiotów. Dzięki temu, że MODULO SCISSOR podwaja ilość miejsc parkingowych, w przyszłości, kiedy do obecnego systemu dodane zostaną kolejne, firma będzie mogła jednocześnie obsługiwać nawet do dwóch razy więcej klientów w jednym czasie. Dla naszego partnera jest to także okazja do przetestowania nowatorskiego sposobu parkowania aut oraz istotna promocja swoich usług - parking już podczas montażu skupiał uwagę przechodniów, którzy zadawali wiele pytań dotyczących działania systemu. Mamy nadzieję, że MODULO SCISSOR swoją funkcjonalnością będzie sprawiał radość użytkownikom przez wiele lat.

Automatyczny system parkingowy MODULO SCISSOR jest systemem, który powiela ilość miejsc parkingowych w sposób zależny. Oznacza to, że wjazd lub wyjazd z platformy parkingowej uzależniony jest tego, czy miejsce na poziomie zero jest zajęte przez inny pojazd. Każdy parking systemu MODULO SCISSOR posiada indywidualny panel sterowniczy. Dzięki przypisaniu indywidualnego klucza do danego urządzenia, MODULO SCISSOR są bezpieczne dla użytkowników jak i pozostawionych tam pojazdów. Każde miejsce parkingowe zapewnia prawidłowe pozycjonowanie auta za pomocą czujników bezpieczeństwa, które są zamontowanych na platformie.MODULO zapewniają łatwość obsługi i bezpieczeństwo - zarówno dla użytkownika jak i zaparkowanych pojazdów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów hydraulicznych, które w przeciwieństwie do elektrycznych, wykorzystują energię elektryczną tylko w trakcie parkowania pojazdu, automatyczne systemy parkingowe MODULO są całkowicie przyjazne środowisku.