EKOzakupy.pl w Wilanowie już otwarte! - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

EKOzakupy.pl w Wilanowie już otwarte!
Data publikacji: 14.10.2016

Sieć sklepów ekologicznych Ekozakupy.pl otworzyła nowy sklep. Należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE marka, dotychczas znana głównie ze sklepu internetowego oraz sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w Bydgoszczy, wchodzi ze swoją ofertą do innych polskich miast. Od minionego tygodnia, ekologiczne zakupy można zrobić w warszawskim Wilanowie.Na popularnym osiedlu mieszkaniowym w Warszawie, zwanym Miasteczkiem Wilanów, powstał kolejny, czwarty już sklep sieci. Obiekt zlokalizowany jest w samym sercu miasteczka - przy Alei Rzeczypospolitej i Osi Królewskiej. Klienci znajdą go w lokalu umiejscowionym w przyziemiu budynku mieszkalnego należącego do jednego z tutejszych miniosiedli, w sąsiedztwie innych, znanych sklepów sieciowych. Spośród nich otwarty został już market spożywczy Biedronka, dyskont wielobranżowy sieci Pepco oraz kawiarnia Green Cafe Nero. Ponadto w listopadzie, naszymi sąsiadami zostanie drogeria Hebe oraz kawiarnia Starbucks. Są to dla działalności EKOzakupów.pl punkty komplementarne, zapewniające stałą podaż klientów. Mamy nadzieję, że wielu z nich charakter sklepu przypadnie do gustu i będą do niego regularnie wracać.Jak trafić do nowego sklepu EKOzakupy.pl:

W lokalu o powierzchni ok 80m2, znaleźć można 3000-4000 produktów, z których większość to produkty certyfikowane. Wśród kategorii tworzących ofertę sklepu, znajdą się artykuły dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W ofercie nie zabraknie warzyw, owoców, nabiału, mięsa czy przypraw, a wśród nich zarówno produktów regionalnych, jak i egzotycznych, pochodzących z dalekich zakątków świata. Dostępny będzie również szeroki asortyment kosmetyków i naturalnych artykułów drogeryjnych. W planach jest również sprzedaż ekologicznego wina. Układ sklepu będzie prosty i przejrzysty, alejki szerokie i wygodne dla klientów - szczególnie dla mam z wózkami. Dobre oświetlenie artykułów, łatwa dostępność na półkach i rozmieszczenie ich tematycznie sprawi, że klient będzie czuł się tu komfortowo. Pomoże w tym estetyczny i przyjazny wystrój, podkreślający charakter sklepu Ekozakupy.pl. Eko-specyfikę sklepu podkreśli też wejście z bogatego w zieleń ganku, otoczonego efektownymi fontannami.

Ekozakupy.pl to dynamicznie rozwijający się start-up, Swoją działalność operacyjną rozpoczął w połowie roku 2014, otwierając od tamtego czasu sklepy stacjonarne sieci oraz sklep internetowy. W planach ma kolejne otwarcia w atrakcyjnych lokalizacjach i rozbudowę ogólnopolskiej sieci sprzedaży. Wyróżnikiem sklepów marki Ekozakupy.pl jest bardzo szeroka oferta produktów, uzupełniana regularnym akcjami promującymi zdrowy tryb życia, np. konsultacjami z dietetykiem czy kosmetologiem. Sklepami zarządza Attila Sp. z o.o., spółka należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.