Kooperacja spółek MODULO i PROMStahl na targach BUDMA - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Kooperacja spółek MODULO i PROMStahl na targach BUDMA
Data publikacji: 18.01.2017

BUDMA to największe targi w branży budownictwa i architektury organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Corocznie gromadzą czołowych polskich reprezentantów tej branży. W tym gronie nie może zabraknąć również dwóch spółek Grupy Kapitałowej IMMOBILE: MODULO Parking Sp. z o.o. oraz PROMStahl Polska Sp. z o.o.

Odbywające się w dniach 7-10 lutego w Poznaniu Targi BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to miejsce spotkań i dyskusji dla czterech głównych grup profesjonalistów: handlowców, architektów, fachowców oraz inwestorów. BUDMA przyciąga rokrocznie kilkadziesiąt tysięcy specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkaniami biznesowymi.W tym roku na Targach GK IMMOBILE zaprezentuje aż dwie swoje spółki: najmłodszą ze spółek sektora przemysłowego MODULO Parking, producenta innowacyjnych parkingów oraz PROMStahl - spółkę która dołączyła do Grupy w listopadzie ubiegłego roku, wraz z zakończeniem akwizycji Grupy Kapitałowej PROJPRZEM S.A. Stoisko spółek przez wszystkie dni targowe dostępne będzie dla zwiedzających w hali nr 5, pod numerem 10.MODULO Parking będzie prezentować nowoczesne automatyczne systemy parkingowe, które z roku na rok zyskują nowych nabywców na polskim i zagranicznym rynku. Na stoisku goście Targów zobaczyć będą mogli m. in. system MODULO Scissor. Od specjalistów spółki dowiedzą się jakie są zalety automatycznych systemów parkingowych oraz jakim grupom klientów polecane są poszczególne modele.

PROMStahl natomiast zaprezentuje systemy przeładunkowe, funkcjonujące nie tylko w największych polskich centrach dystrybucyjnych, ale również na terenie prawie 30 innych krajów. Zapraszamy na stoisko spółki PROMStahl by poznać jeden z proponowanych systemów przeładunkowych prezentowany w innowacyjnym Showroomie.

Tego typu targi to dla obu spółek doskonała szansa na promocję oferowanych produktów, trafienie w istotne grupy docelowe ich odbiorców, jak również na edukację i wymianę opinii ze specjalistami branży. Reprezentanci MODULO Parking oraz PROMStahl chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z prezentowanymi urządzeniami i ich zastosowaniem w branży budowlanej. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 10 w hali 5!