KWARANTANNA - ile kosztuje i czy wciąż ma sens? Dzwonimy do dr Pawła Rajewskiego - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

KWARANTANNA - ile kosztuje i czy wciąż ma sens? Dzwonimy do dr Pawła Rajewskiego
Data publikacji: 16.02.2022

W vodcastach Grupy Kapitałowej IMMOBILE koncentrujemy się na bieżących wydarzeniach gospodarczych, politycznych i socjologicznych, analizując jaki wpływ mogą mieć one na życie przedsiębiorców i pracowników! Tematem najnowszego odcinka serii jest kwarantanna. 

Czy kwarantanna wciąż ma sens i czy w dalszym ciągu spełnia swoje funkcje? Jak różni się podejście do niej w Polsce, a innych krajach? Jakie znaczenie w tym kontekście ma dyscyplina danego społeczeństwa? Co to oznacza dla przedsiębiorcy? Rozmawiamy również o wydarzeniach związanych z kwarantanną Natalii Maliszewskiej i tym co wydarzyło się w Pekinie. Kwestie te omawiamy z dr Pawłem Rajewskim, konsultantem wojewódzkim w dziedzinie chorób zakaźnych dla województwa kujawsko-pomorskiego i rektor Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. 

W najnowszym odcinku vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawiają Sławomir Winiecki wiceprezes GK IMMOBILE, Rafał Jerzy prezes zarządu spółki oraz Marcin Kowalski, ekspert ds mediów i PR, posiadający wieloletnie doświadczenie dziennikarskie. W roli eksperta występuje dr Paweł Rajewski.
👉Tematy odcinka: 0:00 Kwarantanna. Case Natalii Maliszewskiej. Szkody społeczne i gospodarcze kwarantanny 10:27  Rozmowa z dr Pawłem Rajewskim.
 
#kwarantanna#maliszewska