Lookbook Quiosuqe z Bydgoszczą w tle - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Lookbook Quiosuqe z Bydgoszczą w tle
Data publikacji: 21.09.2021

Należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. największa polska sieć sklepów z modą dla kobiet - Quiosque – zaprezentowała jesienno-zimową kolekcję. Sesja zdjęciowa do najnowszej kampanii została zrealizowana na tle najciekawszych miejsc w Bydgoszczy. Nie bez powodu to właśnie w tym mieście zrealizowano sesję – stąd wywodzi się Quiosque i tutaj ma główną siedzibę.

Quiosque jest związany z Bydgoszczą od prawie 30 lat. To tutaj, przy ulicy Długiej w 1992 roku powstał pierwszy sklep sieci. Tu również znajduje się centrala firmy, w której pracuje ponad 100 osób, które już wkrótce przeniosą się do nowych biur klasy A, zlokalizowanych w nowoczesnym biurowcu IMMOBILE K3 przy Placu Kościeleckich w Bydgoszczy.Sieć Quiosque tworzy dziś ponad 160 sklepów stacjonarnych w całej Polsce oraz internetowy sklep quiosque.pl. W Bydgoszczy mieszczą się obecnie trzy salony, w tym jeden z najstarszych w całej sieci zlokalizowany w Galerii Pomorskiej.W 2021 roku marka stała się częścią znanej bydgoskiej spółki - Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Jest to niejako powrót do korzeni, ponieważ Rafał Jerzy, Prezes Zarządu Grupy, był jednym z założycieli Quiosque. Wsparcie silnej organizacji jaką jest Grupa Immobile pozwoli nam na jeszcze dynamiczniejszy rozwój – mówi Agnieszka Krzywańska, Dyrektor Zarządu PBH S.A., spółki do której należy marka Quiosque.

Idealnym tłem dla nowej kolekcji jest miasto, z którego pochodzi Quiosque - z jego unikalnym urokiem, w którym nowoczesność miesza się z tradycją. Na równi z kobietami, bohaterkami sesji promującej jesienno-zimową kampanię stały się ulice i najbardziej charakterystyczne miejsca w Bydgoszczy. Zdjęcia zrealizowano przy spichrzach nad Brdą, odrestaurowanych Młynach Rothera, secesyjnych kamienicach przy ul. Cieszkowskiego oraz przy nowoczesnym biurowcu Immobile K3. Piękno miasta i kobiet które inspirują Quiosque, w swoim w obiektywie pokazała Sandra Rabczewska z bydgoskiej Fundacji “Sztukateria”.Bydgoszcz to piękne miasto, które doskonale posłużyło nam jako tło do sfotografowania jesienno-zimowej kolekcji. Być może wraz z promocją ubrań, zachęcimy nasze klientki do odwiedzenia tych zakątków – mówi Agnieszka Krzywańska.Najnowszą odsłonę kolekcji QUIOSQUE można już teraz oglądać na stronie quiosque.pl