MAKRUM – z wizytą u niemieckich klientów oraz na Targach Bauma 2016 - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

MAKRUM – z wizytą u niemieckich klientów oraz na Targach Bauma 2016
Data publikacji: 04.05.2016

W połowie kwietnia delegacja MAKRUM Project Management odbyła podróż po kraju, który od lat jest największym zagranicznym odbiorcą produktów i usług oferowanych przez spółkę. Podczas 5-cio dniowego pobytu w Niemczech odwiedziliśmy kilka miast i landów oraz przeprowadziliśmy szereg ciekawych rozmów z naszymi partnerami handlowymi.

Wśród kilkunastu odwiedzonych firm, znaleźli się reprezentanci różnych branż : m.in. subsea, marine, firmy związane z drogownictwem, przemysłem maszynowym, a także producenci maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego oraz farmaceutycznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej ofercie, zarówno w zakresie usług jak i produktów własnych, MAKRUM PM jest w stanie spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania niemieckich parterów handlowych. Przeprowadzone spotkania miały na celu nawiązanie lub kontynuację kontaktów handlowych a w kilku przypadkach również negocjacje dotyczące nowych umów.Naszych obecnych oraz przyszłych klientów odwiedziliśmy w takich rejonach Niemiec jak: Hamburg, Szelzwik-Holsztyn, Nadrenia Północna Westfalia, Dolna Saksonia, Badenia Wirtembergia, Turyngia oraz Bawaria.Zwieńczeniem pobytu w tym kraju było odwiedzenie Międzynarodowych Targów Budowlanych BAUMA 2016 w Monachium.

BAUMA to ekscytujące wydarzenie nie tylko dla prawie 3,5 tysiąca wystawców, ale także dla ponad pół miliona zwiedzających rocznie. Dla branży jest to z pewnością największy i najbardziej spektakularny event na świecie w zakresie budownictwa maszyn. Również MAKRUM, jako czołowy polski producent maszyn krusząco-mielących oraz producent maszyn dla górnictwa odkrywkowego, nie mógł przegapić wydarzenia, które było doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami branży oraz nawiązania nowych kontaktów.