Platanowy Park na jesiennych targach mieszkaniowych już w najbliższy weekend - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Platanowy Park na jesiennych targach mieszkaniowych już w najbliższy weekend
Data publikacji: 11.10.2017

W dniach 14 - 15 października, w bydgoskiej Artego Arenie, odbędą się 18. Targi Mieszkaniowe jesień 2017. Będzie to już drugi w tym roku przegląd oferty mieszkań, domów i kredytów oraz wyposażenia, urządzeń i usług rynku mieszkaniowego. Podczas wydarzenia nie zabraknie dewelopera CDI, który już po raz kolejny promować będzie największą inwestycję mieszkaniową w Bydgoszczy – Platanowy Park. Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje dla osób poszukujących swojego wymarzonego 'M'.

Inwestycja Platanowy Park zostanie zaprezentowana na targach mieszkaniowych już po raz kolejny. Podczas tej edycji na odwiedzających czekać będzie nowa odsłona stoiska, wiele atrakcji dla małych i dużych gości oraz specjalne promocje na mieszkania pozostające do sprzedaży w ramach I etapu inwestycji. Gościom wydarzenia zaprezentowana zostanie nowoczesna makieta osiedla, która swoją niecodzienną formą zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie oglądających. Tym razem odsłonięte na niej zostaną dwa kolejne budynki, czyli etap II inwestycji Platanowy Park, którego budowa ruszy już niebawem. Dla odwiedzających targi będzie to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć je jako pierwsi. Podczas wydarzenia prowadzona będzie również przedsprzedaż mieszkań dostępnych w II etapie.Zapraszamy do Artego Areny w godz. 10.00 - 17.00 - wstęp na targi jest bezpłatny. Przedstawiciele spółki CDI czekać będą na Państwa przy stoisku nr 60. Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający mapę inwestycji mieszkaniowych z opisami i cenami.Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi oferują również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliży wiele interesujących zagadnień, jak na przykład: zaciąganie kredytu hipotecznego i unikania błędów przy tej procedurze, zakup nieruchomości, przygotowanie mieszkania do sprzedaży, różnice w formach wynajmu mieszkań, procedury przy zakupie mieszkania, home staging czy możliwości zakupu i sprzedaży mieszkania obciążonego kredytem.Platanowy Park to multifunkcyjne osiedle powstające na niemal 10 -ciu hektarach powierzchni, w kwartale ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej. Planowana zabudowa obejmuje zarówno funkcje mieszkaniowe, jak i powierzchnie biurowe, handlowe, usługowe, tereny zielone, drogi dojazdowe oraz miejsca postojowe. Nowoczesna, przestrzenna architektura łączy funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. To inwestycja idealna dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na cichym osiedlu, z jednoczesnym dostępem do atrakcji i rozrywek centrum miasta.Wszystkich którzy szukają swojego wymarzonego M i nie chcą czekać do Targów, już dziś zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia biura sprzedaży CDI, mieszczącego się na terenie CH Faktoria u zbiegu ulic Gdańskiej i Kamiennej w Bydgoszczy.Listę wolnych mieszkań oraz więcej informacji dotyczących inwestycji znaleźć można na:

www.platanowypark.pl