Prezes GK IMMOBILE o perspektywach - wypowiedź Rafała Jerzego dla GPW Media - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Prezes GK IMMOBILE o perspektywach - wypowiedź Rafała Jerzego dla GPW Media
Data publikacji: 20.08.2015

Prezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. w wypowiedzi dla GPW Media opowiada o podejściu spółki do kwestii budowania stabilnej pozycji i udziału w rynku.Jako kluczowe tu kwestie, przedstawia zrozumienie klienta, budowanie wizerunku oraz własnego produktu – na co spółce pozwala komplementarność, z pozoru odrębnych, gałęzi rynku w których działa.Nowy produkt Grupy, automatyczne parkingi wielopoziomowe, są doskonałym przykładem takiej synergii. Tradycja tworzenia własnych produktów przemysłowych spółek Makrum przeplata się tu bowiem z doświadczeniem w konsultingu budowlanym - oferowane konstrukcje parkingowe to nie tylko zaawansowane technologicznie maszyny, ale również konstrukcje użyteczne z punktu widzenia dewelopera i inwestora, który umieści je w swojej inwestycji.Taki schemat synergicznych działań spółka chce przeszczepiać i rozwijać w swojej pracy.

Publikowane dziś nagranie zostało stworzone w ramach współpracy Grupy Kapitałowej IMMOBILE z Redakcją GPW Media i udostępnione jest również na naszym kanale GPW Media, który jest regularnie aktualizowanym kompendium wiedzy o spółce. Serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego kanału. Można tam znaleźć bieżąco publikowane raporty spółki, notowania i dane finansowe oraz aktualności z życia spółki.

Kliknij na poniższy baner aby przejść do kanału GK IMMOBILE na GPW Media: