Relacja z Targów Mieszkaniowych SAWO - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Relacja z Targów Mieszkaniowych SAWO
Data publikacji: 16.03.2016

W miniony weekend przedstawiciele spółki CDI wzięli udział w 15. Targach Mieszkaniowych Wiosna 2016. Impreza odbywała się w dniach 12 – 13 marca 2015 r. w Hali Artego Arena przy ul. Toruńskiej 59 w Bydgoszczy.Była to pierwsza w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości, skierowana do wszystkich poszukujących swojego wymarzonego mieszkania lub domu. Podczas targów deweloperzy zaprezentowali gotowe, realizowane i planowane inwestycje mieszkaniowe.

Stoisko prezentujące osiedle Platanowy Park można było obejrzeć na targach mieszkaniowych już po raz trzeci. Tym razem jednak oferta CDI poszerzyła się - zaprezentowano kolejny etap inwestycji, czyli dwa zupełnie nowe budynki powstające już przy ul. Leśnej.Była to jedna z najważniejszych premier tej edycji targów, która wzbudziła niespodziewanie duże zainteresowanie odwiedzających. Docenili oni wysoki standard budynków projektowanych w etapie I i unikatowość tworzącego się osiedla - przez dwa dni targów goście odbyli z nami dziesiątki rozmów na ten temat. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, niekończące się pytania i rozmowy. Szczególnie doceniamy fakt, że duża część tych rozmów, już od zeszłego poniedziałku, kontynuowana jest w biurze sprzedaży CDI.Cały czas sporym zainteresowaniem cieszą się również gotowe już mieszkania dostępne w etapie 0 inwestycji. Nasze targowe stoisko odwiedzili też klienci którzy już zakupili swoje mieszkanie na Leśnej 19-21 – zadowoleni z zakupu przyprowadzili kolejnych zainteresowanych, bądź odwiedzili nas aby podzielić się wrażeniami z pierwszych tygodni w swoim nowym M. Pełne entuzjazmu i zadowolenia relacje są doskonałym ukoronowaniem wykonanej przez nas pracy.

Jeśli nie udało Ci się jeszcze zobaczyć prezentowanej na targach makiety osiedla Platanowy Park, przez kolejne 2 i pół tygodnia zobaczyć ją możesz w Galerii Pomorskiej, a po więcej szczegółów związanych z mieszkaniami dostępnymi w ramach etapów 0 i 1 inwestycji zapraszamy do biura sprzedaży CDI przy ul. Gdańskiej.