Spotkaj się z Grupą Kapitałową IMMOBILE na WallStreet w Karpaczu (konkurs!) - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Spotkaj się z Grupą Kapitałową IMMOBILE na WallStreet w Karpaczu (konkurs!)
Data publikacji: 27.05.2019

W dniach 31 maja - 2 czerwca 2019 r. w Karpaczu odbędzie się doroczna Konferencja Wallstreet, organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Na największym w Polsce spotkaniu rynku kapitałowego, po raz piąty z rzędu, nie zabraknie Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., którą reprezentować będzie Prezes Zarządu Rafał Jerzy oraz Piotr Szczeblewski, Prezes lidera przemysłowego Grupy - PROJPRZEM MAKRUM S.A.

Konferencja WallStreet jest najważniejszym spotkaniem inwestorów indywidualnych oraz podmiotów związanych z rynkiem kapitałowym w tej części Europy. Spotkania te są organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych od ponad 20 lat. Uczestnictwo w Wallstreet, najważniejszym wydarzeniu w kalendarzu uczestników rynku kapitałowego, stało się również coroczną tradycją Grupy Kapitałowej IMMOBILE, która zaprezentuje się podczas tego wydarzenia już po raz piąty! Z okazji tego małego jubileuszu, podczas prezentacji naszej spółki, opowiemy jak zmieniła się ona przestrzeni naszych ostatnich wizyt na konferencji w Karpaczu.Prezentację spółki poprowadzą Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE Rafał Jerzy oraz Prezes Zarządu PROJPRZEM MAKRUM, Piotr Szczeblewski. Serdecznie zapraszamy w sobotę 1 czerwca o godzinie 11:15 do sali C, gdzie odbędzie się prelekcja o naszych spółkach. To wyjątkowa okazja, aby porozmawiać z Prezesami obu spółek w jednym miejscu.Przez cały czas trwania konferencji, dostępni będziemy również przy naszym stoisku. Zachęcamy do odwiedzin!

Oprócz możliwości poznania nas, damy naszym gościom szansę na wygranie atrakcyjnych nagród! Dla odwiedzających Konferencję, zorganizujemy bowiem atrakcyjny konkurs. Aby wziąć w nim udział i zdobyć szansę na wygranie jednego z dwóch voucherów uprawniających do spędzenia weekendu w dowolnie wybranym hotelu sieci Focus lub czytnika e-booków Kindle, wystarczy wymyślić hasło promujące Grupę Kapitałową IMMOBILE, zostawić nam swoją wizytówkę i być z nami na sobotniej prezentacji spółki, podczas której ogłosimy wyniki i rozdamy nagrody.Więcej informacji oraz program konferencji znaleźć można na stronie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.