Spotkanie Akcjonariuszy GK IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Spotkanie Akcjonariuszy GK IMMOBILE
Data publikacji: 12.12.2016

7 grudnia 2016 r., Zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE zaprosił Akcjonariuszy spółki na przedświąteczne spotkanie na którym podsumował osiągnięcia mijającego roku. Spotkanie odbyło się w hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy.

Dotychczas akcjonariat spotykał się wyłącznie na regularnych Walnych Zgromadzeniach Akcjonariuszy. Ubiegłotygodniowe spotkanie zaś, przebiegało w mniej sformalizowany sposób, przybierając formę towarzyską. Jak zawsze znakomicie dopisała frekwencja - już same WZA spółki znane są z tego, że gromadzą wyjątkowo liczne grono akcjonariuszy, co jest rzadkością w polskich spółkach. Ostatnie kilka Walnych gościło zazwyczaj ponad 40 osób. Tym razem jednak udało nam się pobić rekord i zgromadzić w tym samym miejscu i czasie prawie 60 akcjonariuszy indywidualnych spółki! Chętnych do uczestnictwa w tego typu spotkaniach zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Za jego pomocą informujemy o spotkaniach Akcjonariatu Grupy.Spotkanie odbyło się w Sali Malinowej hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy. Na jego wstępie Prezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE Rafał Jerzy przywitał gości, przekazując informację o nabyciu, przed zaledwie kilkoma godzinami, obiektu w którym gościli (więcej informacji o kupnie hotelu Pod Orłem). Była to pierwsza z dobrych wieści które Prezes przekazał w prezentacji podsumowującej ostatnie zmiany w spółce. Opowiedział również o niedawno zakończonym procesie przejęcia spółki Projprzem S.A. i jego wpływie na działalność Grupy, postępach w prowadzonych aktualnie inwestycjach - Platanowym Parku i IMMOBILE K3 oraz o planowanych inwestycjach, nowych produktach przemysłowych i hotelach które powiększą sieć Focus.

Po prezentacji i wymianie komentarzy dotyczących poruszanych w niej tematów, goście zasiedli do wspólnego posiłku, który był idealnym tłem do poznawania wzajemnych opinii oraz rozmów dotyczących już nie tylko Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Nie zabrakło również wspólnego zdjęcia zgromadzonych.

Dziękujemy naszym Akcjonariuszom za zaangażowanie i tak liczny udział w spotkaniu. Planujemy podtrzymywać politykę otwartego kontaktu z akcjonariatem, następną zatem okazją do spotkania się w podobnym gronie będzie dla nas Walne Zgromadzenie, bądź też uroczystość otwarcia wspomnianego wcześniej hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy. Wszystkich akcjonariuszy którzy nie mieli możliwości spotkać się z nami tym razem, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tych wydarzeniach. Tego typu spotkania to według nas zdecydowanie najlepsza forma obopólnego kontaktu i zgłębienia planów zarządów poszczególnych spółek. Aby być na bieżąco, zapraszamy do śledzenia informacji ze spółki lub zapisu do newslettera.