Szkolenie o okazjach inwestycyjnych z Grupą Kapitałową IMMOBILE i Michałem Stopką - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Szkolenie o okazjach inwestycyjnych z Grupą Kapitałową IMMOBILE i Michałem Stopką
Data publikacji: 23.12.2016

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. wraz z Michałem Stopką, autorem bloga Inwestor Profesjonalny, zaprosiła wszystkich inwestorów indywidualnych oraz osoby zainteresowane tematyką inwestowania na bezpłatne szkolenie „Ważne wydarzenia potencjalną okazją inwestycyjną”.Odbyło się ono 10 grudnia 2016 r., w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Udało nam się na nim zgromadzić około 100 uczestników, którym Rafał Jerzy, Prezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE, opowiedział o okazji inwestycyjnej związanej z przejęciem spółki Projprzem S.A. Na przykładzie GK IMMOBILE przedstawił praktyczny przykład podejścia przedsiębiorcy do rozwoju biznesu oraz sposób w jaki kreowana jest jego wartość dla akcjonariuszy.

Prowadzącym szkolenie był Michał Stopka, doświadczony bloger, analityk/zarządzający, inwestor indywidualny oraz szkoleniowiec. Jego szkolenia od dawna są cenione na rynku finansowym, głównie ze względu na wiedzę i doświadczenie autora, ale również dzięki pasji, jaką wkłada w ich przekazywanie innym.W kilku blokach szkoleniowych skupił się on na następujących zagadnieniach:  • Polska gospodarka ostro hamuje: co dalej z dynamiką PKB?


  • Sprawozdanie finansowe spółki giełdowej: co praktycznego warto o nim wiedzieć?


  • Ważne wydarzenia w spółce giełdowej potencjalną okazją inwestycyjną - praktyczne przykłady.
Organizacja szkolenia była efektem współpracy Grupy Kapitałowej IMMOBILE i autorem bloga Michał Stopka Inwestor Profesjonalny. Ma ona na celu podejmowanie działań edukacyjnych skierowanych do polskich inwestorów indywidualnych. W jej ramach powstaje cykl edukacyjny „Świadomy i aktywny inwestor giełdowy”. Cykl wpisów wyjaśnia wiele interesujących zagadnień z zakresu inwestowania i giełdy. Między innymi wskazuje czytelnikowi gdzie znaleźć informacje potrzebne do oceny spółek giełdowych w które chciałby on zainwestować, uświadomienie jak ważne dla takiej spółki są odpowiednio prowadzone relacje inwestorskie, czym jest dzień inwestora, dlaczego warto brać regularny udział w Walnych Zgromadzeniach Akcjonariuszy spółek ze swojego portfela i wiele innych użytecznych dla inwestorów indywidualnych kwestii.Dla GK IMMOBILE jest to kolejny krok w rozwoju relacji inwestorskich ponad standardy obecne wśród spółek polskiego parkietu. Obok szeroko rozwiniętej polityki informacyjnej oraz unikatowej formuły organizacji Walnych Zgromadzeń i spotkań Akcjonariuszy, misja edukacyjna stała się kolejnym elementem tego rozwoju. Chcielibyśmy kontynuować tego typu inicjatywy, dlatego już dziś zachęcamy do śledzenia informacji ze spółki na portalach społecznościowych (Facebook / Twitter) oraz zapisu do comiesięcznego newslettera spółki, gdzie przekazywać będziemy informacje o kolejnych zaplanowanych eventach.