Wciągamy piracką flagę i płyniemy dalej - podcast #3 Focus Hotels S.A - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wciągamy piracką flagę i płyniemy dalej - podcast #3 Focus Hotels S.A
Data publikacji: 23.12.2020

Zgodnie z zapowiedziami Grupy Kapitałowej IMMOBILE, jej spółki zależne idąc za jej dobrym przykładem, rozpoczynając publikację własnych podcastów. Dziś zapraszamy na kolejny podcast Focus Hotels S.A., w którym zarząd tej spółki porusza wiele wątków związanych z sytuacją w branży hotelarskiej w ostatnich tygodniach oraz wpływem pandemii na prowadzoną przez nich działalność hotelową.Zarząd spółki Focus Hotels S.A. – Paweł Mirski, Łukasz Płoszyński oraz Dariusz Burel, wraz z gościem specjalnym - Grzegorzem Zawiasą, Dyrektorem ds zarządzania przychodami sieci Focus, rozmawiają na temat minionych tygodni w branży hotelowej oraz ostatnich decyzjach rządzących, które po raz kolejnych zaostrzają obostrzenia dla hoteli. Wśród poruszonych kwestii odniesiono się m.in. do głoszonej przez polityków tezy jakoby hotele były ogniskami zakażeń, podczas gdy wśród 91 tysięcy osób które gościły hotele Focus w tym roku, odnotowano... 14 zakażeń (8 pośród pracowników oraz 6 wśród gości). W najnowszym podcaście usłyszeć można także o legimngach, nagabujących hotelarzach, tarczy i innych ciekawostkach rynku. Zachęcamy do wysłuchania!

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.