Naród który nie pamięta swojej historii – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Naród który nie pamięta swojej historii – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 18.12.2020

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dwudziestym drugim odcinku zarząd komentuje najnowsze obostrzenia w świetle ich wpływu na gospodarkę oraz odpowiada na pytania widzów na temat m.in. pracy zdalnej i firm rodzinnych.Publikacja regularnych podcastów (od ubiegłego tygodnia już videocastów!) jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W dwudziestym drugim odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem tematem przewodnim rozmowy jest (nie)słuszność wprowadzenie kolejnego narodowego lockdownu. Zarząd odpowiada także na pytania widzów dotyczące pracy zdalnej, tłoczni Odolanów, zmianach w kapitale własnym spółki oraz firm rodzinnych.

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty - już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Tematy odcinka:

5:57 odpowiedzi na pytania - praca zdalna

5:57 kolejny lockdown

14:23 odpowiedzi na pytania - tłocznia Odolanów

16:45 odpowiedzi na pytania - kapitał własny

25:00 odpowiedzi na pytania - sukcesja w firmach rodzinnych

30:40 gość specjalny

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.