Nasze relacje z bankami, czyli parę słów o zadłużeniu – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Nasze relacje z bankami, czyli parę słów o zadłużeniu – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 11.12.2020

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dwudziestym pierwszym odcinku zarząd opowiada o relacjach z bankami i zadłużeniu spółki.Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W dwudziestym pierwszym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem tematem przewodnim rozmowy jest zadłużenie spółki, finansowanie oraz relacje Grupy Kapitałowej IMMOBILE z bankami.W 21 odcinku przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla naszych słuchaczy! Kliknij play, przekonaj się i daj nam znać co myślisz o nowej formie publikacji naszego cyklu:

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej platformie - już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.