Weź udział w czacie z Zarządem Grupy Kapitałowej IMMOBILE i Strefą Inwestorów! - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Weź udział w czacie z Zarządem Grupy Kapitałowej IMMOBILE i Strefą Inwestorów!
Data publikacji: 29.05.2019

Serdecznie zapraszamy do śledzenia i aktywnego udziału w czacie inwestorskim Grupy Kapitałowej IMMOBILE, który odbędzie się już w najbliższy wtorek. Spółkę reprezentować będzie Zarząd, a rozmowa odbędzie się na łamach najpopularniejszego portalu dla pasjonatów rynku kapitałowego – Strefy Inwestorów.

Czat inwestorski rozpocznie się we wtorek, 4 czerwca, o godzinie 13:00. Grupę Kapitałową IMMOBILE reprezentować będą: Rafał Jerzy – Prezes Zarządu, Sławomir Winiecki – Wiceprezes Zarządu oraz Piotr Fortuna – Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy.Strefa Inwestorów umożliwia wcześniejsze zadawanie pytań, więc już od tej chwili każdy może przesłać zapytanie o nurtujące go kwestie związane ze spółką, a we wtorek zasiąść przed ekranem komputera i śledzić poruszane kwestie, bądź poprowadzić dyskusję z wybranym reprezentantem spółki.[button link="https://strefainwestorow.pl/artykuly/czaty-inwestorskie/20190529/gk-immobile-wyniki-i-kwartal-2019" type="big" color="red" newwindow="yes"] Zadaj pytanie na czat inwestorski poprzez Strefę Inwestorów[/button]Zapis czatu po spotkaniu, zostanie udostępniony na łamach Strefy Inwestorów oraz w mediach Grupy Kapitałowej IMMOBILE.

Czat inwestorski to spotkanie spółki z inwestorami, organizowane za pośrednictwem internetu. Uczestnicy czatu zadają pytania, a przedstawiciele spółki na nie odpowiadają. Czat inwestorski to prawdopodobnie najlepsza metoda interaktywnej komunikacji spółki z inwestorami. Z jednej strony, pozwala inwestorom z całej Polski, a nawet z całego świata zadać pytania przedstawicielom spółki. Z drugiej strony, spółka ma możliwość kontaktu z inwestorami i przekazania w ten sposób najważniejszych informacji i zwrócenia uwagi na najważniejsze kwestie.