Wózki widłowe niezastąpione również w branży rolniczej - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wózki widłowe niezastąpione również w branży rolniczej
Data publikacji: 18.07.2023

Powszechnie wiadomo, że wózek widłowy stanowi niezbędne wyposażenie każdego sklepu i magazynu. Zakres jego zastosowań jest jednak znacznie szerszy. Coraz częściej wózki widłowe wykorzystywane są w gospodarstwach rolnych, gdzie spełniają szereg istotnych zadań. Potwierdziło to duże zainteresowanie stoiskiem marki Promlift, która prezentowała swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych Agro-Tech w Minikowie.
Podczas odbywających się na początku lipca największych targów rolniczych w Polsce północnej zaprezentowało się ponad 300 wystawców z kraju i z zagranicy, a ich stoiska odwiedziło 20 tys. gości. Wśród firm prezentujących swoje produkty i usługi branży rolno-przemysłowej znalazł się Promlift, uznany dystrybutor wyposażenia magazynów, w tym wózków widłowych największych światowych marek oraz marki własnej. Specjaliści Promlift już dawno zauważyli zapotrzebowanie na ich produkty wśród rolników, co potwierdziło duże zainteresowanie ich stoiskiem w Minikowie. Prowadzone przez dwa dni targowe rozmowy, zaowocowały transakcjami, jak i nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych.
Jak pokazały targi, rozwinięte i sprawnie działające gospodarstwa rolne nie wyobrażają już sobie pracy bez pomocy wózka widłowego. Sprzęt taki sprawdza się zarówno w gospodarstwach wyspecjalizowanych w hodowli zwierząt, uprawie roślin, jak i sadownictwie czy szkółkarstwie. Rolnicy docenili wszechstronność i wygodę pracy z wózkiem, który wykorzystywany możebyć zarówno w obrębie obejścia, jak i w polu. Maszyny te przydają się podczas prac wykonywanych w stajniach, kurnikach czy chlewni, jak i przy zwożeniu i układaniu plonów po żniwach. Nie dziwi więc fakt coraz większego zainteresowania branży tym produktem oraz tym, że marka Promlift dostrzegła tę niszę, oferując wózki widłowe dostosowane do potrzeb rolników i pracy w gospodarstwach.

Więcej na temat wózków widłowych Promlift dowiedzieć się można odwiedzając stronę internetową, bądź kontaktując z przedstawicielami marki.