Wyjątkowe wnętrza hotelu Focus w Sopocie - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wyjątkowe wnętrza hotelu Focus w Sopocie
Data publikacji: 20.03.2018

Hotel Focus Premium w Sopocie swoich pierwszych gości przyjmie już w kwietniu! Już wizualizacje najnowszego obiektu sieci pokazały że będzie to miejsce zachwycające unikatowym wystrojem wnętrz, a efekt rzeczywisty to potwierdził.

Focus Premium Sopot, już trzeci obiekt sieci Focus Hotels w Trójmieście, urządzony został w butikowym stylu. Tego typu obiekty są obecnie najbardziej pożądanymi na rynku hotelowym. Charakteryzują się kameralnością, dobrą lokalizacją, ciekawą architekturą i oryginalnym wystrojem wnętrz. Focus Hotel Premium Sopot oferował będzie 70 pokoi, a Goście będą mieli do dyspozycji restaurację, bar, saunę oraz salę fitness. W hotelu przewidziano także kameralną powierzchnię konferencyjną.

Nowy hotel zlokalizowany jest w centrum miasta przy ulicy 1 Maja 7 w Sopocie. Obiekt dołączy do rodziny hoteli Premium, w skład której wchodzą już 4-gwiazdkowe obiekty w Bydgoszczy, Gdańsku oraz Inowrocławiu. Focus Hotels, jako sieć, stawia na kreatywność i różnorodność obiektów, nie unifikując ich architektury i wystroju. Dlatego w Sopocie powstał wyjątkowy obiekt o bardzo nowoczesnej bryle i wnętrzach, które wysoką jakością wykończenia i oryginalną estetyką pozytywnie wyróżnią się na tle hoteli operujących w Trójmieście.

Hotelowy parking na 40 miejsc postojowych zostanie przygotowany z wykorzystaniem automatycznego systemu parkingowego MODULO, będącego autorskim rozwiązaniem MODULO Parking, spółki również należącej do GK IMMOBILE. Rozwiązanie to pozwala powielić liczbę miejsc parkingowych na dostępnym terenie, nie ingerując w jego architekturę. Doskonale sprawdza się jako garaż w miejscach, gdzie otaczający teren wymusza ukrycie pojazdów pod ziemią, takich jak centra miast. Nad bezpieczeństwem czuwa zestaw mechanicznych i elektronicznych zabezpieczeń, dając gwarancję bezpiecznego i wygodnego przechowywania zaparkowanego tam pojazdu.