Wygraj wejściówkę na konferencję 'Książęca Street III' z Longtermem i GK IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wygraj wejściówkę na konferencję 'Książęca Street III' z Longtermem i GK IMMOBILE
Data publikacji: 20.02.2018

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. i Projprzem Makrum S.A. wraz z Albertem Rokickim – inwestorem, niezależnym analitykiem rynku akcji i autorem bloga Longterm.pl zapraszają na konferencję dla inwestorów giełdowych „Książęca Street III”. Spotkanie odbędzie się 24-25 marca 2018 r. w hotelu Focus Premium “Pod Orłem” przy ulicy ul. Gdańskiej 14 w Bydgoszczy.Wszystkich którzy chcieliby otrzymać darmową wejściówkę na konferencję zapraszamy do facebookowego konkursu Grupy Kapitałowej IMMOBILE i PROJPRZEM MAKRUM "Książęca Street III".

[box]Aby wziąć udział w konkursie, polub profile facebookowe partnerów konferencji:Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i PROJPRZEM MAKRUM S.A.oraz odpowiedz na pytanie:Jakiego wykładu chciałbyś wysłuchać na kolejnej Konferencji Książęca Street?Odpowiedzi udziel pod postem konkursowym opublikowanym na profilu jednej ze spółek partnerskich konferencji lub prześlij ją nam w prywatnej wiadomości. Wybierzemy dwie osoby, które otrzymają wejściówkę na konferencję.[/box]Udział w konkursie oznacza akceptację REGULAMINU KONKURSUWięcej o konferencji Książęca Street IIIKsiążęca Street to cykl konferencji szerzących wiedzę na temat inwestowania, a jej prelegentami są doświadczeni praktycy rynku. Wydarzenie skierowane jest głównie dla osób chcących rozwijać swoją wiedzę o rynku i spółkach rodzimego parkietu. To doskonała arena spotkań i wymiany wzajemnych doświadczeń. Inicjatorem spotkań jest Albert Rokicki, długoterminowy inwestor oraz autor niezależnych prognoz i analiz giełdowych. Od 2006 roku jest autorem najpopularniejszego bloga w Polsce o tematyce inwestycyjnej Longterm.pl.Udział w konferencji Książęca Street 3 to:  • Dwa dni spotkań


  • Udział w 10 wykładach


  • Udział w panelach dyskusyjnych na temat bieżącej sytuacji rynkowej


  • Spotkania z prezesami spółek na żywo


  • Możliwość spotkania i dyskusji z prelegentami


  • Materiały konferencyjne


  • Przerwy kawowe, obiad w sobotę i niedzielę oraz sobotnia kolacja z drink barem w cenie


  • Darmowy nocleg w zabytkowym, 4-gwiazdkowym Hotelu Pod Orłem