Z wizytą w Platanowym Parku - targi mieszkaniowe oraz video z budowy - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Z wizytą w Platanowym Parku - targi mieszkaniowe oraz video z budowy
Data publikacji: 23.10.2015

W miniony weekend przedstawiciele spółki CDI wzięli udział w 14. Targach Mieszkaniowych w Bydgoszczy. Impreza odbywała się w dniach 17 – 18 października 2015 r. w Hali Artego Arena przy ul. Toruńskiej 59.
 
fot. Krystian Dobosz
 W czasie targów promowaliśmy mieszkania dostępne w ramach inwestycji Platanowy Park, zlokalizowane przy ul. Leśnej na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. W sprzedaży posiadamy mieszkania mieszczące się w dwóch budynkach wybudowanych w ramach I etapu tej inwestycji. Nasze stoisko cieszyło się niespodziewanie dużym powodzeniem – w ciągu dwóch dni targów przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów z odwiedzającymi, umówiliśmy się na kilkanaście wizyt na budowie, a nawet zarezerwowaliśmy kilka mieszkań dla naszych nowych klientów! 
fot. Krystian Dobosz
fot. Krzysztof Pawłowski
 Więcej zdjęć z targów oraz informacje nt mieszkań dostępnych w Inwestycji Platanowy Park, znajdziesz na: http://www.mieszkania.cdi.net.pl/aktualnosci/more,61280955
 
Z okazji targów przygotowaliśmy również niespodziankę specjalnie dla naszych gości – zaprezentowaliśmy kolejne budynki mieszkalne, czyli II etap inwestycji, do którego realizacji przystępujemy już niebawem. Goście poprzednich targów mieszkaniowych z pewnością pamiętają prezentowaną przez nas makietę Platanowego Parku. Przyciągnęła ona wzrok wielu odwiedzających ze względu na swoją unikatową formę. Tym razem makieta odkryła II etap inwestycji, ukazując jak wyglądać będą kolejne budynki Platanowego Parku: 
fot. źródło własne
fot. Krystian Dobosz

Zaprezentowaliśmy również film podsumowujący 16 miesięcy prac nas budową I etapu osiedla:
Na dokładkę zdjęcia Platanowego Parku u progu zakończenia budowy:
fot. Krystian Dobosz
fot. Krystian Dobosz
fot. Krystian Dobosz
fot. Krystian Dobosz
fot. Krystian Dobosz
fot. Krystian Dobosz