Podcast Grupa Kapitałowa IMMOBILE - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Podcast Grupa Kapitałowa IMMOBILE

Omówienie wyników GKI za I połowę 2022. Dywersyfikacja dobra na trudne czasy

Rozmowę o wynikach finansowych Grupy poprowadził Mikołaj Jerzy. W nagraniu wzięli udział Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki oraz członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna. Tradycyjnie członkowie zarządu odpowiedzieli na pytania akcjonariuszy.

EKSPANSJA MIAST. Dlaczego miasta nie powiększają swojej powierzchni?

W kolejnym odcinku cyklu 'Co się mówi na budowie?' zajmujemy się tematem 👉EKSPANSJI MIAST, a dokładniej JEJ BRAKIEM👈 Dlaczego od kilkudziesięciu lat nie powiększamy granic miast? Czy dziś jest to możliwe ? Co na to radni? Jak mają się do tego kwestie prawne i geograficzne? Jaka jest korzyść z wchłonięcia przez miasto mniejszych miejscowości?

Rozmowy w K3. Jacek Korzeniewski (PJP Makrum): o projektowaniu maszyn przemysłowych

Kolejnym gościem serii jest Jacek Korzeniewski, Kierownik Działu Konstrukcyjno - Technologicznego PJP Makrum, który opowiada o swoim 15-letnim doświadczeniu w projektowaniu maszyn. Jakie zmiany zaszły w tym czasie w spółce, a jakie w trendach związanych z projektowaniem? Jak wygląda proces twórczy w przemyśle i co robi nasz gość po pracy?

W MIEŚCIE czy POZA MIASTEM? Gdzie zamieszkać? Plusy i minusy obu rozwiązań

W kolejnym odcinku cyklu 'Co się mówi na budowie?' zajmujemy się tematem 👉W MIEŚCIE CZY POZA MIASTEM?👈 Gdzie warto zamieszkać? Jakie są plusy i minusy obu rozwiązań? Co motywuje ludzi do wyboru każdej z tej opcji? Jaki wpływ na ich decyzje mają takie czynniki jak zamożność, bezpieczeństwo, infrastruktura i... relacje międzyludzkie?

Rozmowy w K3. Sylwester Pikiewicz, Quiosque

Bohaterem nowego odcinka serii 'Rozmowy w K3' jest Sylwester Pikiewicz, Dyrektor Działu Handlowego PBH S.A., właściciela marki odzieżowej QUIOSQUE. Opowiada on o swoich doświadczeniach handlowca w branży odzieżowej, innowacjach jakie wprowadzane są wewnątrz sieci Quiosque oraz o swoich pasjach i podejściu do mody i trendów.

Na czym można zarobić w warunkach wysokiej inflacji?

GIEŁDA | KAPITAŁ | INWESTYCJE to jeden z cyklów w ramach vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE! Poruszamy tu najgorętsze zagadnienia związane z gospodarką. Tematem najnowszego odcinka serii jest 👉 INWESTOWANIE PRZY WYSOKIEJ INFLACJI

Zmiany w mieszkaniach deweloperskich - czego może sobie życzyć klient?

W kolejnym odcinku cyklu 'Co się mówi na budowie?' zajmujemy się tematem 👉ZMIAN W MIESZKANIACH DEWELOPERSKICH👈 Czego może sobie życzyć klient? Z jakimi najdziwniejszymi zmianami mierzyli się nasi eksperci? Jakie problemy mogą wynikać ze zmian wprowadzonych do dokumentacji? Czy pomysły klientów mogą negatywnie wpływać na izolację akustyczną lub wentylację mieszkania?

Eksperyment społeczny: Bezwarunkowy Dochód Podstawowy

Jak się chronić przed UPADŁOŚCIĄ DEWELOPERA? Musisz to wiedzieć kupując MIESZKANIE!

W kolejnym odcinku cyklu zajmujemy się tematem 👉UPADŁOŚCI DEWELOPERÓW👈 Oficjalne dane podają, że w ciągu ostatnich 10 lat upadło aż 150 firm! Jak się uchronić przed wyborem źle rokującego dewelopera? Jak klienta chroni prawo? Co zrobić jeśli Wasz deweloper złożył wniosek o upadłość?

Przekroczyliśmy pierwszy MILIARD! Omówienie wyników I kwartału 2022 Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Zapraszamy na omówienie wyników I kwartału 2022 roku spółki Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. przez zarząd: prezesa Rafała Jerzego, wiceprezesa Sławomira Winieckiego oraz członka zarządu i dyrektora finansowego Piotra Fortunę.