CDI jako partner biegu Kamienna 5 - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

CDI jako partner biegu Kamienna 5
Data publikacji: 17.06.2016

W minioną niedzielę przedstawiciele Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. wzięli udział w biegu Kamienna 5. To już druga edycja biegu najszybszą trasą w Polsce na dystansie pięciu kilometrów. Po raz drugi również, partnerem wydarzenia była spółka CDI Konsultanci Budowlani.Udziału spółek Grupy w tym wydarzeniu nie dało się przeoczyć - ruszył on wszak spod należącego do Grupy Centrum Handlowego Faktoria, mieszczącego się przy zbiegu ulic Kamiennej i Gdańskiej. W swojej początkowej trasie przebiegał zaś wzdłuż terenu na którym powstaje inwestycja mieszkaniowo-usługowo-biurowa Platanowy Park. Uczestnicy biegu mogli podziwiać jak funkcjonuje gotowy i zamieszkany już etap zerowy osiedla oraz jak powstaje jego etap pierwszy - budowa dwóch kolejnych budynków mieszkalnych. Na swojej trasie biegacze minęli również fabrykę Makrum, gdzie wiele osób zachwyciła stojąca tam konstrukcja automatycznego systemu parkingowego Modulo Multi, mieszcząca 25 aut.

Finisz biegu mieścił się pod centrum sportowym Sport Factory. To właśnie Sport Factory, wraz z Akademią Biegania Sprint byli organizatorami wydarzenia. Do grona partnerów, oprócz spółki CDI, należało m.in. Miasto Bydgoszcz, Stowarzyszenie Lekkoatletyczne WKS Zawisza, PZU oraz Sklep Biegacza.Nasza współpraca przy tego typu imprezach nawiązuje do tradycji sportowej spółki, szczególnie na polu lekkoatletyki, z którą od lat związany jest Rafał Jerzy – prezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. To nie tylko doświadczony przedsiębiorca, ale również sportowiec: były reprezentant Legii Warszawa i Polski w biegu na 800 metrów, aktywny zawodnik i działacz najlepszego w Polsce klubu triathlonowego Ironman CS Polska ze Szczecina. Sam mówi o sobie, że to sport nauczył go wytrwałości, która jest tak ważna w działaniach biznesowych.

W tegorocznej edycji biegu reprezentowani byliśmy po raz kolejny przez Członka Zarządu oraz Dyrektora Finansowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE, Piotra Fortunę. Po raz pierwszy w biegu udział wzięła zaś Agnieszka Serafin-Romanowska - reprezentująca również GK IMMOBILE oraz Sławomir Budnik z EKOzakupy.pl.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy dotarcia do mety. Do zobaczenia na trasie w kolejnej edycji Kamienniej 5!